Nişan İçin Saç Modelleri, Nikah için saç modelleri

Nişan İçin Saç Modelleri

Hayatımızın en önemli anlarından biridir nişan…Yeni gelin olmanın verdiği telaşla bazen yanlış seçimler yapabiliriz bunları önlemek adına elimizden geldiğince çok araştırma yaparız. En mühim konulardan biri saçlarımız, hele bir de çok uzun ya da çok kısa ise eyvah…
Genel olarak kızlar kabul edelim bir topuz aşkıdır gidiyor bizde. Özel günde saçlar topuz olacak diye bir kural yok, rahat olun.

Saçlarınız uzunsa isteğiniz modeli yaptırmak daha kolay. Romantik bir örgü ile bambaşka bir hava yakalayabilirsiniz. Balerin topuz ile sade ve şık bir görüntüye imza atabilirsiniz. Ya da sadece su dalgası yaparak duru bir görünüm kazanabilirsiniz.
Saçlarınız kısa ise seçenek şansınız maalesef çok yok ama üzülmeyin ek saçlar ile topuz bile yaptırabilirsiniz.

Ancak doğallık bence en güzeli, saçlarınızı ıslak görünüm vererek geriye doğru taratmanız ya da dümdüz yapıp bırakmanız bile çok şık olmanızı sağlayacaktır.

Bu senenin modası örgüler benim favorim. Dağınık ve salaş örülmüş saçlarınıza çiçek ekleterek otantik ve değişik bir hava yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı su dalgası yapıp yandan arkaya doğru tek örgü ile hem asi hem şık bir yeni gelin olursunuz. Yok ben illa topuz yaptıracağım diyorsanız bence saçınıza mutlaka bir aksesuar takın. Bu bir eski yunan modeli toka olabilir, minik bir taç olabilir, sade ve şık çiçek bile olabilir. Önemli olan size yakışması ve eğreti durmaması…

MD

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN