NİHAN Giyim Pardösü Modelleri

NİHAN Giyim Pardösü Modelleri

Günümüzde muhafazakar giyim sektöründe en önemli markalardan biri olan NİHAN giyim uzun yıllardan beri piyasada var olan ürünleri ile sürekli tercih edilen bir markadır. Sadece pardösü değil, manto kabanlar, tunik modelleri ve kap çeşitleriyle de hizmet vermektedir. İndirimli fiyatlarıyla dikkat çeken bu marka ile kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.
Birbirinden renkli ve kaliteli kumaşlarla tasarlanan ve bisiklet yaka kesimli, önden metal düğmeli, yan kısımları çizgi cepli ve kendi kumaşından orijinal bir üreyim sağlayan astarsız pardösüleri çok uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Özellikle hâkim yakalı ürünleriyle de dikkat çeken NİHAN giyim, tesettürlü bayanların vazgeçilmez markası haline gelmiştir. Şal desenli ve düz kot kumaş tarzının da bir arada kullanıldığı pardösülerde günlük kullanıma uygun tercihler de yapabilirsiniz. Klasik ya da spor kombinlerinizin tamamlayıcısı niteliğinde de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. NİHAN giyimde tüm pardösü modelleri ayrıca 200 TL ile 400 TL arasında değişen çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır.
Son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biri de tencel kumaştan tasarlanmış ve bisiklet yakalı resimli olan astarsız pardösülerdir. Bu anlamda da markanın en güzel ürünlerini tercih ederek, şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan pardösü modelleri en uygun fiyat seçenekleriyle NİHAN giyimde yer almaktadır. Bu ürünler en iyi tasarımlarla süslenmiş ve en uygun fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. Kaliteli kumaşların bir arada oluşturduğu bu ürünler şıklığından ödün vermek istemeyen ve yeni yılda da kullanabileceğiniz trend tasarımlar olarak siz bayanlar için hazırlanmaktadır. Birbirinden etkileyici ve güzel olan bu modelleri inceleyerek karar verebilir ve firmaya ulaşarak siparişlerinizi vererek, yeni yıla çok güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN