Nazlıcan Erden Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacı

Nazlıcan Erden, 18 yaşında ve İstanbul’da doğdu. Nazlıcan Erden, 2015 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 22 finalist arasında yer alıyor.

Gizemli duruşu ve çekiciliği ile Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasının en iddialı yarışmacıları arasında yer almakta. 18 yaşındaki ve 1,76 boyundaki güzel yarışmacı Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasında 21 numara ile boy gösterecek.

Güzel yarışmacı, 11 Haziran’da düzenlenecek olan Elidor Miss Turkey 2015’in final gecesinde birinci olması halinde ya da ilk dörde girmesi durumunda; birinci olması halinde ülkemizi Miss World ( Dünya Güzeli ), ikinci olması durumunda Miss Universe ( Kainat Güzeli ), üçüncü olması durumunda Miss Supranational, dördünce olması durumunda da Miss International Güzellik Yarışması’nda Türkiye’ye temsil edebilecek.

Dikkat çeken güzelliği ile şu andan itibaren pek çok medya patronu ve yapımcıların diğer yarışmacılarda olduğu gibi yakın takibi altında. Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasında güzel bir başarı elde etmesi durumunda da pek çok yapımda da Nazlıcan Erden’i görebilme ihtimalimiz yüksek.

11 Haziran final gecesinde Nazlıcan Erden’i jüriyi etkileyip en yüksek puanı alarak güzellik yarışmasından birinci olarak ayrılmayı hedefliyor. Ayrıca Nazlıcan Erden, sosyal medya üzerinden #sendenyanayız etiketi ile gecenin en çok bahsedilen yarışmacısı olarak ‘’ + ‘’ puanı final değerlendirmesine eklemek istiyor. Nazlıcan Erden, Elidor Miss Turkey 2015’te birinci olarak ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etmeyi hedeflemekte.

Nazlıcan Erden Resimleri / Fotoğrafları 2015

21 - NAZLICAN ERDEN

21 – NAZLICAN ERDEN


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.556 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN