Mudo Çanta Modelleri

Mudo çanta modelleri yeni sezonda her kadının gardrobuna girecek gibi duruyor. Bu sezon ürünler hand held (elde taşınan) ve clutch (zarf tipi, küçük çantalar) modeller arasında değişiyor.

Hand held çantalara uzun saplar da ekleniyor. Böylece dilendiği zaman uzun askılı ya da postacı çanta gibi yandan çaprazlanarak da takılabiliyor. Bu modellerde Mudo çantalarına özgü bilinen renkler de öne çıkıyor. Mudo çantalarda bu sezon en çok bordo, gri ve metalik tonlar öne çıkıyor.

Deri modeller genellikle pullu, yılan derisi tarzda detaylarla zenginleştirilmiş. Zarf şeklinde tasarlanan, kullanımda da ele alınan ya da kol altına sıkıştırılarak taşınan modellere zincirden sap da konulmuş. İstenildiği zaman çıkarılıp takılabilen bu zincirler ince ve metalik renkte oluşturulmuş. Bordo modeller püsküllerle bezenerek klasik görünüşleri bir parça azaltılmış ayrıca bu modellerin derisi parlak tonlarda kullanılmış. Böylece canlı ve enerjik bir görünüm yaratılmış.

Daha etnik giyinmeyi sevenler için hardal sarısı ve haki yeşili bir kaç model de tasarlanmış. Ayrıca zarf çanta ile cüzdan arasında bir boyutta üretilen ve her ikisi olarak da kullanılabilen bazı modeller de var. Genelde deriden üretilen bu modeller şişkin görünümlü oluyorlar. Genellikle büyük ve tek bir düğme ile kapatılıyorlar. Mudo çanta en beğenilen modellerini hem sırt çantası hem de koldan askılı çanta olarak üretmiş. Böylece beğendiğiniz çanta deseninin istediğiniz genişlikte ve kullanım özelliğinde olanını satın alabiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN