Motivasyonu arttırmanın eğlenceli yolu

Orta ve büyük ölçekli firmalar için bulut tabanlı hazırlanan ve oyunlaştırmanın gücünü kullanarak can sıkıcı ve karmaşık süreçleri kolay ve eğlenceli ışık halkası getiren Salesmot, çalışan motivasyonunu en yüksek seviyede yetişmek için hazırlandı.

Orhan Küçükerman, Ertuğrul Öztürk ve Serkan Erdoğmuş tarafından iki yıllık AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen Salesmot ile dakikalar içerisinde kıyasıya bir rekabet başlatabilir ve satmak takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

“Günümüzde satıcıların yalnızca %7’si işlerine fiilen tabi ve adanmış hissediyorlar. Satıcıların %53’ü sadece satış kotası hedefini motive edici bulmuyor. Satıcıların %85’i şirketlerinin ve yöneticilerinin başardıklarını görmediklerini ve yeterince ödüllendirilmediğini düşünüyor. Çözüm ise oyunlaştırma prensipleriyle hazır satmak platformu Salesmot.”

2017062215233322185.jpgSatış Motivasyonunu Arttırmanın Eğlenceli Yolu

Işlem şu şekilde ilerliyor: Işyeri yöneticisi amaç, zaman veya süre & maksat olarak bir yarışma oluşturduktan daha sonra yarışma ödülünü ve yarışmaya katılacak olan personelleri belirliyor. Personellere bir bildirim e-postası gidiyor ve gerisinde rekabet başlıyor. Salesmot’un en manâlı özelliklerinden biri olan Salesmot TV ile TV ekranına farklı alanlara yönlendirilmiş hazırlanmış konseptlerde (araba yarışı, gökdelenler v.b.) yarışmalar yansıtılmasına olanak sağlıyor. Bu Vesile Ile bütün şirketin satmak sürecine interaktif olarak dahil olmasını sağlayarak adil ve transparan bir rekabet ortamı yaratılması sağlanıyor.

Salesmot’ta şu an için satmak, telefon, görüşme ve teklif olarak dört adet mantıksal bağ bulunuyor. Ayrıca TL, Euro, GBP, Dolar kuru desteği, yarışma hakem özelliği, ayrıntılı raporlama, ödül sistemi ve akıllı bildirim altyapısı gibi özellikler mevcut.

Salesmot, üzerinde takımlar, mağazalar, bayiler ve bölgeler oluşturabilir ve personelleri bu oluşumların içerisine dahil edebilirsiniz.

Yazılım içerisinde yer alan düello modu ile de çalışanlar kendileri arasında müsabaka başlatabilir ve bu düelloyu da TV ekranına yansıtarak şirket içinde kıyasıya bir rekabete tutuşabilirler. Yarışmalarda kazanılan başarılar istenirse puan olarak, istenirse de hediye olarak personele verilebiliyor.

2017062215235322285.jpgSatış Motivasyonunu Arttırmanın Eğlenceli Yolu

Salesmot 14 jurnal bedava test sürümüyle birlikte geliyor. Eğer kullanmaya sürdürmek isterseniz aylık, 6 aylık 12 aylık ve 3 yıllık paketlerden birinin seçilmesi gerekmektedir.

Web : www.salesmot.com

Facebook : www.facebook.com/salesmot

Twitter : twiter.com/salesmotcom

Instagram : www.instagram.com/salesmot

E-posta : iletisim@salesmot.com

Önceki HaberKilogram Tanımı 2018’de Yenilenecek! Sonraki HaberLenovo, Elastik Bir Laptop Üstünde Çalışıyor!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN