Modanisa desenli şal modelleri

Modanisa desenli şal modelleri

Bayanlarımızın en önemli aksesuarları arasında bulunan şallar, günümüzde modanisa desenli şal modelleri kapsamında tercih edilirken, en şık ve modern ürünlere ulaşabilmek mümkün hale gelmektedir. Desenli tasarımlar her zaman tercih edilmişken, yine 2016 kreasyonlarında da gayet yaygın seçimlerden olmaktadır.

Şal modellerinde Gemi desenli tasarımlar

Sezonun şartlarına uygun olarak dizayn edilen bu modeller, modern tasarım ve baskılar karşınızda. % 70 viskon, % 30 floş kumaşlardan üretilen bir şal modelinde, gemi desenleri kendini göstermektedir. Gayet şık ve kullanılabilir bir model olarak karşınızda.

Pano şal

% 100 viskon kumaş özelliği ile modanisa şal modelleri kapsamında sunulan bu model de, gayet şık bir model. Tilla ipek kumaştan üretilen bu modeller de, püskül detaylar oldukça modern bir görünümü sizlere sunmaktadır. İnce püskül detaylarının yanı sıra, üzerinde bulunan desenlerin zarif ve şıklığı da göze çarpanlar arasında.

Petek desenli siyah şallar

Bir dönem oldukça moda olan petek desenleri, yine bu yıllarda da eşarp modellerinde kendini göstermektedir. Siyah ve sarı olarak tercih edilen bu model de, petek desenlerin şıklığı, siyah bir ferace modeli ile uyum içerisinde kullanılabilir. Gayet şık kombineleri sizlere sunabilecek diğer şallar ise şunlardan olabilir.

Zebra desenli şal modelleri

Yine petek desenleri gibi, zebra desenleri de moda rüzgârlarını estiren tasarımlar arasında. Siyah ve beyaz renkler kullanılarak bayanların beğenisine sunulmuş olan bu model, ipek ve şifon kumaşlardan üretilmiştir. Daha rahat ve nefes alabilen özelliğe sahip kumaşlardan üretilmesi de tercih sebeplerinden olmuştur.

Kareli desenler

Son olarak ise, modanisa desenli şallar olarak kare desenler sizlere hizmet ediyor. Kazayağı desenli pek çok modele kadar ulaşabilmek mümkün olurken, diğer tüm ürün ve ürün detayları için görseller üzerinden bilgi alabilirsiniz.

2016 Modanisa desenli şal modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN