Melissa Turan Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması finalistimiz olan Melissa Turan karşımıza 7 numara ile çıkmaktadır. Melissa Turan’ın doğum yeri İstanbul’dur. Melissa Turan 20 yaşında olup daha küçük göstermektedir. Bunu söyleyenler olarak Melissa Turan tarafından çok sevileceğiz. İddaalı olduğunu söyleyen Melissa Turan , sosyal medya üzerinde Pelin Karahan’a benzetilmektedir. Yüz şekli ve kaş modeliyle Pelin Karahan’ı andıran Melisa Turan’ı sevenleri yalnız bırakmıyor.

Melisa Turan‘ın Pelin Karahan’a benzetildiği yorumları gördüğünü sanmıyoruz ama yinede kendisinin de bu benzetmeyle ilgili fikirlerini merak ediyoruz. Pelin Karahan’ı beğenmeyen yoktur haliyle benzetilmekte Melissa Turan için onur verici olsa gerek.

Güzelliğiyle 7.sırada yer alan Melissa Turan 1.74 boyunda orta boy grubundadır. Fiziği ve yüzünün güzelliğiyle bilinen tatlı kız Melissa Turan‘ı beğendiklerini söyleyenler ve sevdikleri 1. olmasını istediklerini dile getiriyorlar. Melissa Turan ve diğer finalist kızlar birbirlerini sevdiklerini söylüyorlar. İyi bir arkadaşlık kurduklarını söyleyen Melissa Turan 1.gelmeyi çok istiyor. Arkadaşlık kursalar dahi birbirleriyle rekabet içerisinde olduklarını da belirtiyor.

Yüz mimikleri tatlı olan Melissa Turan ailesinin ve çevresinin desteği ile yarışmaya katıldığını belirtiyor. Yarışma sonrasında tüm finalistlerin duygularını merak ettiğimiz gibi bunlardan biride Melisa Turan’dır. Melisa Turan‘nın yolu açık olsun başarılarının devamını diliyoruz ve bol bol şans diliyoruz güzel yüzlü kız. Umarız kalbinin dilediği olur ve derecelik alırsın Melissa Turan. Sevenlerin senin yanında!

Melissa Turan Resimleri / Fotoğrafları


31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.366 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN