Lara Günaydın Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Resimleri

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması finalisti Lara Günaydın.

Lara Günaydın karşımıza 11 numaralı yarışmacı olarak karşımıza çıkacaktır. Güzelliğiyle gözleri büyüleyen Lara Günaydın 21 yaşında güzel bir bayandır. Lara Günaydının doğum yeri Ankara‘dır. 1.71 boyunda olan Lara Günaydın uzun saçlarının güzelliğiyle dikkat çekmektedir.

Tüm kızlar gibi Lara Günaydın da iddaalı kızlardan biridir. Gönül ister ki hepsi güzel hepsi kazansın ama tek en güzeli 1. seçeceklerdir. Lara Günaydın da kendisinin iddaalı olduğunu söylüyor. Tüm kızlara başarılar dileyen Lara Günaydın ilk 3’e girmeyi çok istiyor. Güzel ,sevecen ve sempatik tavırlarıyla beğenisini toplayan Lara Günaydın Ankara’nın güzel kızını temsil ediyor.

Güzeller güzeli çıtır kızlarımız rekabet içerisinde eğlenerek gün sayıyorlar. Hem eğlence hem yarış şans meleği senin de yanında olsun Lara Günaydın. Sosyal medya da da resimleri bulunan Lara Günaydın‘ın beğenisi çok. Ayrı ayrı güzel resimleri bulunan Lara’nın yüzünün de güzel olduğu yorumları var. Lara Günaydın seninde hayranların var. Genelde genç kızların destekleri üzerlerinde oluyor finalistlerin.

Sen de çok iyisin güzel bayan. Umarız biz hayranların senin oradan mutlu ayrılmanı dileriz. Şans meleklerimiz seninle. İlk 3’e girersin umarız Lara Günaydın. Ailen ve sosyal medya hayranların güzel haberlerini bekliyor ve hakkında en iyisini diliyorlar. Fit ve güzel Lara Günaydın güzelliğiyle bu yarışmayı hak ediyor. Tatlı mı tatlı Lara Günaydın bol şanslar sana.

Lara Günaydın Resimleri – Fotoğrafları 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.441 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN