Koton Bluz Modelleri

Havalar ısındıkça ince salaş kıyafetler giyilmeye başlar. Bayanlar her zaman olduğu gibi birbiriyle şıklık yarışına girerler. İnce, şık bluzlere başvuran bayanlar soluğu koton mağazalarında alırlar. Koton hem kalitenin hemde şıklığın adresi olduğundan bayanlar bluz için kotonu tercih eder. Birçok seçenek vardır bluz modellerinde. Sizler için en güzellerini anlatacağım.

Dantel sevenler için bluzumde de dantel eksik olmasın diyenlere, lacivert renkli omuzları dantel detaylı bluz modelini öneririz. Hem şık hemde uygun fiyata bulabileceğiniz bir modeldir. Kotonun diğer bir bluz modeli de yakası göğsüne kadar ‘v’ şeklinde olan beyaz, ince, salaş bluz modelidir. Boynunuza ince bir fularla bu bluzu giydiğinizde oldukça şık ve güzel duracağınıza eminiz.

Spor sevenler için kotonda spor tarz bluz modelleri de mevcuttur. Gömlek tarzı, göğüse kadar düğmeli, sağdan cep detaylı fakir kol bluz spor sevenleri beklemektedir. Yazları rengarenk olmayı sevenler oldukça fazladır. Rengarenk olmak için sizlere kotondaki çiçek desenli bluz modelini öneririz. Bu model çiçek desenli ve salaş tarzdadır. Yaz için oldukça ideal bir modeldir. Sade, tek renk bluz severleri de koton unutmamıştır. Onlar için düz renk asker yeşili bluz idealdir. Üstelik oldukça uygun fiyatadır. Bu model yazları kotla oldukça güzel durur. Son modelimiz ise fiyonk severler için fiyonk detaylı bluzdür. Bu modeli de özel bir günde kombinleyip giyebilirsiniz.

Hepinize mutlu günler. İyi alışverişler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN