Koton Bayan Tişört Modelleri

Yaz aylarının sevilen giyimlerinden biri olan tişörtler, ince ve sere serpe olması nedeni ile de rahat bir üst giysidir. Ülkemizde bilinen markalardan biri olan koton mağazası bu senede tişört grubu giyim kategorisinde bayanların zevklerine hitap edecek tarzda renkli bir çok tişörtü yeni sezon olarak vitrinlerinde satışa çıkartmış durumda.

Koton bayan tişört kategorisi içinde asimetrik kesimlere sahip uzunlu kısalı, askılı, düşük omuz, japone kol gibi bir çok kesime sahip modelleri bünyesine bulunduruyor. Dar kesim olduğu gibi, salaş kesimleri de mevcut.

Bayan modası içinde yer alan yüksek bel pantolon üstüne giyilmesi için göbeği açıkta bırakan kısa boy renkli çizgili, desenli bir çok modelin olduğu bu senenin tercih edilen tişört modelleri de koton mağazalarında bulmak mümkün. Benim en çok beğendiğim modellerden biri olan kayık yaka düşük omuz tişört seçenekleri de renk tercihleri kadar desenlerindeki farklı çizgisi ile de dikkat çekmekte.

İlk baharın başladığı şu günlerde ise en çok kullanılan hırka tarzı mevsimlik kıyafetlerin içinde rahat kullanıma uygun olan ve vücuda oturan tişört modelleri de her kesimden bayanın giyimine uygun olarak önden arkadan V yaka, yuvarlak yaka seçenekleri kadar, baskı desenli renk renk bir çok modele sahip.

Koton bayan tişört modelleri rahat ve spor giyim seven bayanların rahatlıkla kullandığı ve özellikle pantolon üzerine giyinmesi açısından kullanışlı oluşu nedeni ile tercih sebebi. Her türlü günlük kullanım imkanı veren tişörtler giy çık tarzını sevenler için ideal.

Sırt kısmı verev ve kısa olup ön kısmı sade düz yuvarlak yaka tişört modelleri de bu seneki tişörtler içinde modasını hala devam ettirmekte.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN