Koton Bayan Pantolon Modelleri

Kumaş pantolon severler için güzel günler kapıda çünkü markalar giderek daha fazla kumaş pantolon çeşidi tasarlıyor ve üretiyorlar. Koton’da da bayan pantolonları adına bol bol yeni kumaş pantolon modeli mevcut. Bu modellerin başında ayak bileğinin hemen üstünde bitten ve tek çizgi ütü ile inen modeller geliyor. Bu modeller bazen boru paça gibi ne genişlemeden ne de daralmadan inerken bazen de daralarak aşağı iniyor ve bu modeller sigaret pantolon adını alabiliyor.

Koton bayan pantolon modelleri alışılmadık ve kendine has renkleri ile de göz dolduruyor. Bu renklerin başında uçuk yavru ağzı, eskitilmiş ve solgun ağaç yeşili ya da kahverengi ile turuncu arasında yer alan dolgun ve pastel tonlar bulunuyor. Şıklığı klasiklikle birleşmiş olunca sevenler içinse parlak siyahlar, mat griler ve geçmişi sevenler ve hippi tarzı hala yaşatan ama bunu iş yerinde de kullanabilmek isteyenler için de İspanyol paça kumaş pantolonlar bu sezon ürünlerinde yer alıyor. Ayrıca şıklık kadar rahat olmaya da önem verenler için tayt pantolonlar tasarlanırken, etnik desenleri sevenler için de aztek desenleri ile yapılan renkli modeller yer alıyor.

Bayan pantolonları Jean modellerden vazgeçemeyenler de düşünülerek hazırlanmış. Bu nedenle skinny jeanler, İspanyol paça kotlar ya da botu paça pantolonlar da mevcut. Bu pantolonların yüksek bel ya da düşük bel olmak üzere farklı şekilleri de bulunuyor. Rahatlıktan ödün vermeyenler için Meksikan pantolonlar da mevcut. Koton bayan pantolon modelleri bu sezona da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN