Koton Bayan Jean Modelleri

Her zaman hayat kurtarıcımız jeanler olmuştur. Bayanların kıyafet dolabında çeşit çeşit jeanleri vardır. Yeni bir jean almak istiyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

Koton jean modelleri kalitenin ve çeşitliliğin başında geliyor. İstediğiniz tarz modele bir tıkla internet sitesinde ulaşabilirsiniz. Düşük bel, yüksek bel, normal bel, bol paça, boyfriend birçok model jeane kolayca ulaşabilirsiniz. Size anlatacağımız koton jean modellerinin başında dar kesim jean pantolon var. Vücuda tam oturan sade tişörtle oldukça şık bir şekilde kombinleyebileceğiniz bir jean.

Diğer bir model dar kesim, bacağı sımsıkı saran, bilekte iyice daralan bir jean. Uçları eskitmelerle yapılmış tarzda bir pantolon. Beş cepli ve düşük bel. Kolayca kombinleyebileceğiniz pantolon. Bunların yanında ayrı bir tarz duran modeli ise dizden bileğe kadar düz kesim bir jean. bu jean bacağı daha ince gösteriyor. Diz kısımları yırtık olduğundan ayrı bir tarz duruyor. Ön ceplerin aşağısında da hafif eskiltmeler yapılmış.

Diğer bir koton jean modeli de dar kesim bir jean. Önce cepleri yok ama cep detayı verilmiş. Bu pantolonun rengi siyah, beyaz, hafif grimsi eskiltmeler yapılmış. Diğer bir modelde de yine gözümüze boyfriend jean çarpıyor. Bu jean de cep kısımları ve diz kısımları yırtık. Bilek kısmı katlamalı. Orta boy bir jean. Zayıf, ince, uzun, kısa, tombul fark etmez her türlü fiziğe uygun jean modellerini kotonda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN