Kısa Dalgalı Bayan Saç Modelleri

Kısa Dalgalı Bayan Saç Modelleri
Okul yıllarından itibaren uzun saçlarını tarayan annesinin biricik kızı olmaya alışan ve zamanla daha da feminen görüntüye sahip olduğu için saçlarına kıyamayan bayanlar bir anlık kararla ağlaya ağlaya yıllarca uzattığı saçlarını kestirirler. İşte o zaman da rahatlığına görüntüsüne alıştılar mı bir daha uzatmakta istemezler. Kısa saçta uzun saç gibi vazgeçilmez modellerdendir.
Bir çok farklı tarzın olduğu kısa saçlardan dalgalı saç modelleri bayanların vazgeçilmezlerinden biri olup 2015 yılına da damgasını vurmuştur. Saçların ne taraftan ayrıldığına bakılmaksızın sizde bir değişiklik yapıp havalı bir saça sahip olmak istiyorsanız asimetrik kesim yaptırmanız doğal halinizle olduğunda da dalga verilerek hareketlendirildiğin de de rahatlıkla kullanılan bir saç modelidir. Özellikle ince yüz hatlarına sahip bayanların tercih etmesi onları daha seksi ve daha güzel görünmelerini sağlayacaktır.
Retro tarzı denen ve 1920 li yılların efsaneleşmiş saçları günümüzde de nostaljik bir esinti yaratarak yeniden trend saç modelleri arasında yerini almıştır. Bu saç stili için kısa bir süre maşa ile saça şekil vermek yeterli olacaktır. Kısa olan saçlar için kolaylıkla yapılan bu stil bayanların kendi tarzlarını oluşturmasını sağlamalarında etkilidir.
Kendi saçları doğal olarak dalgalı olan bayanların şanslı olduğu bir saç modeli iken düz saçlarda ise omuzların üzerinde kestirilen saçlar doğal bir görüntü sağlarken bu saç modeli hem spor, hem de özel günlerde de şık bir görünüm sağlar.
Aynaya baktığınızda havalı spor bir tarzın yanında rahat kullanımı kolay şekil verilmesi ile bayanları fazla uğraştırmayan kısa saçlar her zaman moda olmaya devam ediyor. Yüz güzelliğine güvenen bayanların mutlaka denemesi gereken bir saç şekli olan kısa saçlardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN