Kısa Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve davetlerde genelde güzel görünmek ve şık olmak her bayanın isteğidir. Bu açıdan giyim sektörü içinde abiye elbise ayrı bir yer tutar. Gidilecek yere ve gitme sebebine bağlı olarak kıyafet seçimleri de farklılık gösterir. Genelde bacaklarına güvenen ve dekoltesini bacaklarda ön plana çıkartmak kadar fiziğine güvenen uzun boylu veya minyon kişiler için kısa abiyeler rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kısa abiyeleri genç kızlar balo ve mezuniyet törenlerinde özel günlerde yaşlarına uygun olduğu için tercih ederler.

Kısa abiye modelleri içinde dar ve vücut hatlarına oturan, dökümlü boyundan salaş, tek kol, straplez, kloş ve kabarık, askılı ve dar, dantelli bir çok renk ve modelde kısa abiye elbiseler bulmak mümkün.

Ergenlikten genç kızlığa girişlerde daha çok kabarık ve straplez abiye elbiseler tercih ederler. İster istemez kabarık abiyeler o yaşlarda daha cazip gelir. Kendilerini adeta gelin gibi hissederler. Renk seçeneği olarak bu senenin moda renklerinden biri olan mürdüm ve pembe tonları kadar vazgeçilmez renklerden olan siyah ve beyaz tül ile etek kısmı yapılırken üst kısmı aynı renk veya farklı renkten, parlak lame kumaştan veya savaroski taşlarla süslenmiş straplez abiyeler yer almaktadır.

Günün trend kısa abiye elbiselerinden biride, dantel detayları ile süslenen abiyeler gelmektedir. Kolsuz kayık yaka, yuvarlak yaka, V yaka gibi seçenekleri ile oldukça sade bir tarzda olan elbise dantel detayları ile hareketlendirilerek çok daha feminen ve şık bir görüntüye kavuşur. Dantel detaylarının kullanıldığı yaka ve etek kısımları kadar tüm elbisenin üst kısmına adeta dantel giydirilmiş şeklinde de abiyeler yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN