Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kadınlar özel günlerde en şık kişi olmak isterler. Bu özel günlerin başında gelen kına geceleri kadınlar için çok özel bir gecedir. Sonuçta gelin adayının baba evinde ki son gecesidir. Aynı zamanda yeni bir hayata ilk adımın atılacağı bu özel günde şık görünümleri ile dikkat çekmeyi severler. Dolayısıyla hem kıyafetlerine hem de saçlarına ve makyajlarına normaldekinden daha fazla özen gösterirler.

Kadınlar kına gecelerinde genellikle şık elbiseleri seçerler. Çünkü dikkat çekmeyi severler. Kına gecelerinde daha çok geleneksel kına gecesi kıyafeti olan bindallı tercih edildiğini görüyoruz. Bunun yanı sıra şık abiye elbiseler de tercih edilmektedir. Kına gecelerinde daha çok kına yakılacağı zaman bindallı giyip sonrasında kına yakılmaktadır. Kına gecesi elbise modellerin de o kadar fazla çeşit vardır ki gelin adayının kafasının karışmaması imkansızdır. Eskiden daha çok kırmızı olan modeller artık her renkte bulunmaktadır.

Eğer kına gecesi yaz mevsiminde yapılıyor ise açık modeller tercih edilmektedir. Ama kış aylarında yapılıyor ise kapalı modeller tercih edilmektedir. Daha çok dar ve uzun kollu hatta kollarından değişik süsler sarkan kına gecesi elbise modelleri gelin adayları tarafından en çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer almaktadır. Bir klasik olan bindallı olarak bilinen kına gecesi elbiselerinde de oldukça fazla model bulmak mümkündür. Herkes maddi durumuna ve kendine yakışan bir kıyafet giymelidir aslında. İlla şaşalı modeller şart değildir. Her zaman sizi yansıtacak kıyafetler seçmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN