Keçiboynuzu İle Genç Kalmak

Keçiboynuzu İle Genç Kalmak
Türkiye’ de Güneydoğu Anadolu, Akdeniz ve Ege Bölgelerinde yetişen keçiboynuzu, binlerce yıldan beridir sağlık sektörünün yapı taşını oluşturuyor. Hani her derde deva derler. İşte bu atıf esasen keçi boynuzuna yapılmıştır. Sınır tanımayan bu bitki, tozuyla, çayıyla, içerdiği minerallerle bütün hastalıklara deva olmaktadır. Yaşlanmayı geçiktirir, yaşlılık sırasında vücutta oluşan ağrıların önüne geçer. Üstelik etkisini çok çabuk gösterir, düzenli kullanıldığı zaman mükemmel etkileri oluyor.
Bağışıklık sistemini güçlendirip, nefes darlığı olan hastalara çok iyi gelir. İçeriğindeki afrodizyak sayesinde, sertleşme problemi olan erkekler için bir kurtarıcıdır. Aynı zamanda sperm sayısını artırırarak, kısırlık tedavisinde de kullanılır.
Tüm bağırsak hastalıklarına iyi gelir, bağırsak kurtlarını yok eder. Balgam oluşumunu engellerken bir yandan da kemik erimesini engelleyen keç boynuzu, diş ve diş eti hastalıklarının en büyük düşmanıdır. Kandaki zehirli toksinleri temizler ve düzenli tüketimi sayesinde akciğer kanserine yakalanma riskini azaltır. Aynı zamanda kansızlığı giderirken, bir yandan da hafızayı güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN