Kalça eritme hareketleri, kalça nasıl eritilir?

Kalça nasıl zayıflatılır, kalçadan zayıflama yolları, kalça eritme hareketleri, basen eritme hareketleri

Kalça eritme

Kalça Eritme Egzersizleri
Kalça eritme egzersizleri yapmaya başlamadan önce bunu ne kadar istediğinizi kendinize göstermeniz gerekir. Kalça eritmek kolay bir şekilde mümkün olmadığı için büyük kalçaları çok fazla efor sarf ederek küçültebilirsiniz.

Kalça eritme egzersizleri yaparken harcadığınız her kalorinin kalça bölgenizden de yağları eriteceğini düşünerek kendinizi motive edebilirsiniz. Büyük kalçalar erkekleri cezp eder ama kadınlar giyecek kıyafet bulamamaktan, kalçalarının daha çok ön plana çıkmasından şikayet ederler. Kalçalarını küçültmek isteyen kadınlar için mükemmel egzersizler bulunmaktadır. Egzersizleri düzenli olarak yaparsanız kalçalarınızın eridiğini görebilirsiniz.

Kalça eritme egzersizleri yaparak kalçalarınızı eritirken vücudunuzun geri kalan bölümlerini de forma sokarsınız. Böylelikle zinde bir vücuda sahip olurken kalçalarınızı da eritirsiniz.

Basen eritme

Basen eritme hareketleri, basen bölgesinde fazlalık olduğunu düşünen bayanlar ve erkekler tarafından yapıldığında basen bölgesinde incelme meydana gelmektedir. Basen bölgesini eritirken spor yapmanın vücudunuzda oluşturduğu olumlu etkiyi basen eritme hareketlerini yaparak elde edebilirsiniz.

Kalça eritme hareketleri, bel ve basen bölgesini direkt olarak etkileyen hareketlerden oluşmaktadır. En fazla sonuç alabileceğiniz basen eritme hareketi yol yürür gibi yapılan egzersizlerdir. El ve kollar yürürken yapıldığı gibi sallanırken dizler bel hizasına kadar bükülerek çekilir. Bu hareket yapılırken elinize küçük ağırlıklar alabilirsiniz.

Basen eritme hareketleri ayakta yapıldığında daha fazla etki göstermektedir. Ayaklar sırayla yana doğru açılıp toplanarak yapılan hareketin de basen bölgesini eritmeye yardımcı olduğu bilinmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN