Kadınların Zayıf Noktaları

Kadınların Zayıf Noktaları
Aslında manevi açıdan erkeklerden daha güçlü olan kadınların da elbetteki zayıf noktaları var. Erkeklerin zayıf noktaları olduğu gibi, kadınlar da kendi içlerinde zayıf noktalara sahiptirler. Bunlar da kadınların geneli için geçerlidir.
1) Tembellik
Gün içerisinde yoğun iş hayatından dolayı, ev hanımlarının da evdeki işlerin peşinden koşturmasından dolayı, ister istemez bedenler yoruluyor. Akşam olduğu zaman, evde kadınlar genelde vücut egzersizleri yapmak yerine, televizyon başına oturup dizi veya film seyretmeyi tercih ederler. Bu yönleriyle erkeklere yakındırlar.
2) Meraklıdırlar
Her şeyi merak ederler. İnsanların kendileri hakkında ne düşündüklerini, bir konu hakkında ne düşündüklerini, ilişkilerini, yaşantılarını… Hemen her şeyi merak ederler. Meraklarını gidermek için de, toplum içerisinde “ahiret soruları” adı verilen soru kalıplarına başvururlar. Hal böyle olunca, karşıdaki kişi de sinir krizleri geçirmeye başlar.
3) Açgözlüdürler
Biraz hakaretvari olabilir aslında ama bir kadının gardrobunda en az 10 çift ayakkabı görebilirsiniz. Bu sadece başlangıç. Buna rağmen daha çok isterler. Daha da çok. Tabi ayakkabıların yanında pantolonu, eteği, iç çamaşırı vs. sayarsak, bu işin sonu yoktur. Alışverişte de sınır tanımazlar. O dükkan senin bu dükkan benim dolaşır dururlar. İçten içe isterler ama hep daha iyisini bulabilirim diye gezmedikleri muhit kalmaz.
4) Kıskançlık
Aslında erkekler kadar kıskançtırlar, hatta yer yer erkeklerden daha kıskançtırlar ancak bunu belli etmemeye çalışırlar. Gözleri döndüğü zaman gerçek yüzleri ortaya çıkar. Sevgilileri hem yakışıklı, hem seksi, hem de eğlenceli bir insan ise, bu onları kudurtur. Evet kıskançlık bir insanda olmalıdır. Ancak bunun aşırıya kaçması, devasa yuvaları bile yıkabilir. Dikkatli olmak lazım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN