Kadınların Hoşlanmadığı Sekiz Erkek Hareketi

Kadınların Hoşlanmadığı Sekiz Erkek Hareketi

Sevgilimizin yanında dikkat etmemiz gereken bazı davranışlar vardır. Elbette her kadının hoşlanmadığı davranışlar vardır. Ancak aşağıda okuyacaklarınızı belki de ilk defa duyuyor olacaksınız. Kadınlar genel anlamda bu hareketler karşısında kibar bir şekilde gülümseseler de, aslında aslında bu davranışlardan hoşlanmıyorlar.

1) Başka kızlar hakkında konuşmak

Komşu kızının yaptıklarını anlatırken, ya da sınıfta bir kızla başka birinin tartışmasını anlatırken çok fazla üzerinde durmamız, aslında partnerimizin sinirini bozuyor. Konuşmayı yerinde sonlandırmamız en doğrusu.

2) Habersizce Arkalarından Sarılmak

Niyetimiz tamamen masum. Ancak sessiz sedasız arkalarından sokulup sarılmak, onların korkmalarını sağlayabilir. Bizi kırmak istemezler ancak bu davranışlardan hoşlanmazlar.

3) Yemeklerini Onlar İçin Dilimlememiz Onları Deli Ediyor

Restoranda yemek yerken, o zahmet etmesin diye çatal bıçağı elimize alıp önündeki yemeği dilimleme olayı, kadınların kendilerini bebekmiş gibi hissetmelerine sebep olabilir. Dikkatli olmalıyız.

4) Onları fazla övmemiz çıldırtma sebebi

Partnerimizle konuşurken, kendisini çok fazla öven abartılı cümleler kullanmamız onların bir süre sonra sıkılmalarına sebep olabilir. Dikkat!

5) Geçmişteki Özel yaşamlarıyla ilgili ayrıntılı sorular sormak

Özellikle geçmişteki cinsel deneyimlerine yönelik sorular çok fazla olunca çileden çıkabiliyorlar. İlişkiden soğuyabilirler.

6) Uzaktan kesmeler hoşlarına gitmiyor

Uzaktan bir kadını seyretmek, tabiri caizse aval aval bakmak aslında onları çok rahatsız ediyor. Bunun yerine yanlarına gidip kendileriyle konuşulmasını daha çok tercih ediyorlar.

7) Erkeklerin sakallarını sıvazlamasını saçma buluyorlar

Partnerimizle konuşurken, uzaklara bakıp sakallarımızı sıvazlayarak düşünmemiz, kadınların akıllarına soru işaretleri getiriyor. Kendilerini dinlemediğimizi ya da onlara inanmadığımızı düşünebilirler.

8) Başka birine mesaj atacaktım, yanlışlıkla sana attım

Bunu hemen anlıyorlar. Aslında kendileri ile konuşmak için böyle bir taktik yaptığınızı çok iyi biliyorlar. Muhabbet açılmışken nasılsın? neler yapıyorsun? gibi sorular sorulduğu zaman tamamen emin olurlar bu durumdan. Böyle tatktikler artık eskide kaldı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN