İnadına Aşk Ezgi Kimdir ? Cevahir Turan Oynadığı Diziler

”İnadına Aşk” Ezgi Aksoy (Cevahir TURAN) Kimdir?

Cevahir Turan, 5 Haziran 1988 İstanbul doğumludur. Gerçek ismi, Cevahir Maside Turan’dır. 12 yaşında ailesi ile birlikte Hollanda’ya yerleşmiştir. Orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Inhollan Üniversitesi’nde Sosyal – Ekonomi bölümünde eğitimini devam ettirmiştir. Aynı zamanda Codarts Konservatuarı’nda Dünya Müziği Şan Bölümünü kazanarak orada 1 sene eğitim görmüştür. Mezun olduktan sonra ikinci lisans programı olarak Amsterdam Üniversitesi’nde, Dramaturji Bölümü’ne başlamıştır ancak yarıda bırakmak zorunda kalıp Türkiye’ye yerleşmiştir.

Cevahir Turan Oynadığı Diziler

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Müzikal ve Haliç Konservatuarı’nda, Tiyatro yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Hollandaca, Almanca ve İngilizce bilmektedir. Resim yapmayı ve fotoğraf çekmeyi seven Cevahir Turan, Türkiye ve Hollanda’da resim ve fotoğraf dallarında ödüller almıştır. Almanya ve Hollanda’da çeşitli kısa film, reklam ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Kızıl Elma’ dizisinde Ruken karakterini, 10 bölüm boyunca canlandırmıştır.

‘İnadına Aşk’ dizisinde canlandıracağı Ezgi karakteri, genç ve başarılı bir doktor olup kendisini mesleğine adamıştır. Süslü püslü tarzdaki kadınları kokoş olarak nitelendirmekte ve bu kadınlardan hiç hoşlanmamaktadır.Ezgi, kızların bir araya gelip dedikodu yapmasını itici bulan kişiliğe sahiptir. Ezgi’nin tahammül edemediği şeylerin başında ise çapkın erkekler gelmektedir. Bir gün medyanın peşinden koştuğu bir isim, Doktor Ezgi’nin karşısına çıkacaktır ve Ezgi ona çok büyük bir ders verecektir.

Cevahir Turan Resimleri / Fotoğrafları


2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.898 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN