İnadına Aşk Dizisi Yeşim Kimdir ? Nilay Duru Biyografisi

”İnadına Aşk” Yeşim Aras (Nilay DURU) Kimdir?

İstanbul’da doğmuş olan Nilay Duru, konservatuarı birincilikle bitirmiş olan bir oyuncudur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak salmıştır.

Nilay Duru Oynadığı Diziler

Nilay Duru, ‘Hayatın İçinden Bir Oyun’ ve ‘Çelik Manolyalar’ isimli tiyatrolarda oynamıştır. Daha önce ‘Kızıl Elma’ dizisinde Hatice Akın karakterine hayat vermiştir. Asla Vazgeçmem adlı TV Filminde Elif rolünü üstlenmiştir. Fox TV ekranlarında yeni başlayacak olan ve en az bir yıl sürmesi planlanan dizide, başrollerini Can Yaman ve Açelya Topaloğlu’nun üstlendiği İnadına Aşk dizisinde Yeşim Aras karakterine hayat verecektir.

‘İnadına Aşk’ dizisinin yapımcılığını Sinegraf üstlenmiş olup, Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden olan Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi olma özelliğini taşımaktadır. Bu dizi ile aşk, her yaştan gençlerin gözdesi olacağı düşünülmektedir. İçerisinde; aşk, sevgi, nefret ve çeşitli oyunlarla dolu olan romantik komedi tarzında bir dizidir. Dizide, Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’de yakışıklı ve çapkın patron olan Yalın’ın yanında işe başlamasıyla olaylar gelişecektir.

Birbirinden tamamen zıt karakterde olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmeleri ve sürtüşmeleri ile hikaye başlayacaktır. Defne’nin maço olarak tabir edilen ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle ortalık karışacaktır. Ancak asıl cümbüş, Çınar’ın, Yalın’ın kız kardeşi olan Yeşim’e aşık olmasıyla başlayacaktır.

Nilay Duru Resimleri / Fotoğrafları


30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 9.075 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN