İnadına Aşk Dizisi Toprak Kimdir ? Taner Rumeli Resimleri

”İnadına Aşk” Toprak Barutçu (Taner RUMELİ) Kimdir?

Taner Rumeli, 8 Nisan 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi, Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu, birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Rol aldığı ilk tiyatro oyunu, 1999 yılındaki ‘Keşanlı Ali Destanı’dır.

Taner Rumeli Oynadığı Diziler / Filmler

2006 yılında ‘Her şey Yolunda’ adlı kısa filimde rol almıştır. 2007 – 2009 yılları arasında yayınlanmış olan ‘Bizim Evin Halleri’ dizisinde Çetin Ardıç rolünü üstlenmiştir. 2009 – 2011 yılları arasında yayınlanmış olan ‘Unutma Beni’ adlı dizide Levent karakterine hayat vermiştir. 2011’de yayınlanmış olan ‘Nuri’ dizisinde Can karakterine hayat vermiştir. 2012 yılına damgasını vurmuş olan ‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ dizisinde Dr. Tarık rolünü üstlenmiştir. Ayrıca aynı yıl ‘Atlılar’ dizisinde Şahin Bey rolünü canlandırmıştır. 2013’teki ‘İnadına Yaşamak’ dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir. 2014 yılında ise ‘Anasının Oğlu’ dizisinde Fırat karakterini canlandırmıştır.

Taner Rumeli Resimleri / Fotoğrafları


9 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.076 kez görüntülendi.

Etiketler:

İnadına Aşk Dizisi Toprak Kimdir ? Taner Rumeli Resimleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nilüfer Sipahi dedi ki:

    ben bu adamı bizim evin halleri dizisinden hatırlıyorum orada da patron rolünde ve çalışanını sürekli tehdit eden bir rolü vardı sanırım

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN