İlk Buluşmalarda Kıyafet Rengi Neyi Yansıtır?

İlk Buluşmalarda Kıyafet Rengi Neyi Yansıtır?
İlk buluşmalar her iki cins için de adeta bir kabus gibidir aslında. Karşı cinsi görmenin heyecanıyla ne giyeceğimize karar verememek başlıca bir dert. İlk buluşmalarda kıyafet rengini seçmek çok zor bir karardır. Ancak birazdan bahsedeceğimiz bilgileri okuduktan sonra aslında kıyafet rengini seçme konusunda daha özenli davranılması gerektiğini göreceksiniz.
Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; Türk kadınları genel olarak ilk buluşmada siyah renk giymeyi tercih ederler ki bunun nedeni, daha güvenli olduğunu zannetmeleridir. Dikkat etmeniz gereken nokta; buluşma esnasında karşıdakinin renk beğenisini dikkate almaktan ziyade, ona ne mesaj vereceğinizdir. Renk seçimi de verilecek mesaja göre yapılmalıdır.
Risk almayı seven, cesur, korkusuz bir kişiliğiniz olduğunu vurgulamak istiyorsanız kırmızı renk tam size göre. Eğer karşıdaki kişiye kibar, yumuşak huylu, uyumlu bir insan olduğunuzu anlatmak istiyorsanız pembe ve tonlarından başka renk seçmeyin şütfen.
Turuncu renk sosyallik ve cana yakınlığı çağrıştırıyor. Dışadönüklük ve ayaklarınızın yere sağlam bastığını mesajını vermek için toprak renklerini tercih ederken, sakin ve uysal bir kişiliği yansıtmak istiyorsanız mavi ve tonları giymeniz gereken renkler olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN