İlişkilere Son Veren Davranışlar

İlişkilere Son Veren Davranışlar
Uzun süren bir ilişkiden sonra çiftlerin birbirileriyle samimiyetlerinden ötürü, alttan alınacağı düşüncesiyle çok rahat davranışlar sergilenmesi, ilişkilerin bitiminde önemli rol oynuyor. Çiftler her ne kadar birbirilerini alttan alsalar da, aslında ayrılık sebebi olarak hiç aklımızı yormayacağımız davranışlar oluyor.
Bir erkek olarak, karşımızdaki kadının hangi hareketlerimizden rahatsız olacağını kestirmek aslında o kadar da zor değil. Kadınlar sevilmekten, okşanmaktan, sevgi gösterilerinden hoşlanırlar. Ancak toplum içerisinde bir kadına aşırı sevgi gösterisi yapmak onu aşağılamak gibidir. Yersiz ve zamansız sarhoşluk, geğirmek, gaz çıkarmak, kadının düşüncelerini önemsememek, yere düşen havluların kaldırılmaması, uyandıktan sonra yatağın dağınık bırakılması vs. Erkeklerin dikkatli olmaları gereken konular. Yoksa ayrılık yolda.
Kadınlar da erkeklerin nelerden hoşlanmadığına dikkat etmelidirler. Aynı şekilde kadın da toplum içinde erkeğe aşırı sevgi gösterisi yapmamalıdır. Ya da onu aşırı derecede sahiplenmemelidir. Yolculuklara çok sayıda bavulla çıkılmamalı, sürekli çok sevildiğini duymak istemesi, alışveriş sürelerinin çok uzun olması gibi davranışlar erkekleri ilişkilerden soğutan davranışlardır.
Eğer siz de ilişkiler bittikten sonra acaba neden ayrıldık? Sorusunu kendinize sorup da nedenini bulamıyorsanız, sorunu bu küçük davranışlarda arayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN