Hülya Avşar Kısa Saç Modelleri

Hülya Avşar Kısa Saç Modelleri
Kadınların bir çoğu zaman zaman saçları ile oynar. Renk seçenekleri belli yaşlara gelene kadar devamlı değişebilir. Artık orta yaşlara gelindiğinde bu cesur tavırları yerine oturmuş bir tarzları oluşur. Saç kadının en büyük silahı ve en güzel aksesuarı gibidir. O yüzden radikal kararlar vermeden önce saç tipinize ve yüz şeklinize göre en ideal saç rengi ve modeli konusunda bilgi sahibi olmanız geriye dönülmez hatalı kararlar vermenizde etkili olacaktır.
Saç seçimlerinde gündemi oluşturan hatta örnek teşkil eden çoğu zaman sanatçılar olmaktadır. Ülkemizde de bu şekilde örnek olan isimlerden biri de yıllardır göz önünde bulunan hem giyimi, hem tarzı hem de saçları ile Hülya Avşardır.
Yüzü oldukça güzel olan sanatçının bu güne kadar kullandığı bir çok saç rengi ve modeli hit olmuştur. Özellikle kumral, küllü kumral sarı, kızıl, baryajlı, röfleli, ışıltılı uzun kısa dalgalı hatta kıvırcık bir çok tarzda saç kullanmış olup her saç rengi ve modeli kendisi ile bütünleşmiştir.
Hülya Avşarın kısa saç modelleri içinde özellikle pixie modeli ile bayanlara bir bayanın sadece uzun saçları ile seksi ve havalı olunmayacağını kısa saçlarla da bir kadının seksi ve havalı olacağını göstermiştir.
Ombreli sarı ve kısa saçları ise onun yüz güzelliğini ve gözlerini ön plana çıkartarak kadını güzel yapan tek unsurun saçları olmadığının da bir ifadesidir.
Koyu renk, sarı renk ve kızıl renklerle kısa saçları kullanan sanatçı, omuzlarının biraz üzerinde dalgalı saçları ile de her boy saç modellerinin kendisine yakıştığını cesur saç modelleri ile göstermiş oldu.
Hülya Avşar’ın yine düz bob tarzı saç modeli de yüzünü daha çok ortaya çıkartarak güzelliğini ortaya koyan bir modeldir. Yüzüne güvenen tüm bayanların özellikle orta yaştaki bayanların bu saç modeli ile kendilerini daha genç gösterebilirken saç rengi de oldukça doğal ve gösterişlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN