Hazal Subaşı Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015

Elidor Miss Turkey Finalisti Hazal Subaşı Biyografi Yazısı

Her yıl yenisi düzenlenen ve birbirinden güzel kızlarımızın katıldığı,Elidor’un son birkaç yıldır ana sponsorlunu yaptığı ve bu yıl da üçüncüsü düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3000 kişilik dev bir başvuru arasından bir hayli zor kriterler baza alınarak seçilen 23 adet finalistten bir tanesi de Hazal Subaşı. 13 numara ile yarışan Hazal Subaşı 20 yaşında olup, İzmir’de doğmuş.

Hazal Subaşı’nın boyu 1,66 ve finalistler arasında boyu en kısa olan yarışmacı olarak görünüyor. Geçtiğimiz cumartesi gününde ise Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista programına yarışmacı arkadaşları ile katılanHazal Subaşı, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim hayatına devam ettiğini belirtmiştir.

Hazal Subaşı kendisine yöneltilen sorular eşliğinde, kamp içerisinde rekabet ortamından çok daha fazla yardımlaşma ve hoşgörü ortamının bulunduğunu söyleyip, ulaşmak istediği gayesinin, öncelikle Elidor Miss Turkey’i başarısı ve kazandığı derecesi ile sonlandırıp, sonrasında ise Türkiye Cumhuriyeti’ni tüm Dünya’ya karşı en iyi şekilde temsil etmek istediğini ve eğer kazanırsa Miss Turkey’den sonra Miss World , Miss Universe, Miss Earth ve Miss International gibi yarışmalarda da aynı başarıyı yakalamak istediğini söylemiştir.

Dövmeleri ve ışıltılı gözleri ile dikkatleri büyük bir hızla üzerine çeken Hazal Subaşı, yarışma dahilinde başarıyı sonuna kadar hak ediyor gibi görünüyor. Başarılar getireceğinden emin olan Hazal Subaşı, kendine güveni tamdır.

Hazal Subaşı Resimleri – Fotoğrafları 2015

13 - HAZAL SUBAŞI

13 – HAZAL SUBAŞI


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 7.380 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN