Hamile Uzun Etek Modelleri

Annelik denilen olgu hamileliğin öğrenildiği ilk günden itibaren kadının hayatında ilk sırayı alır. Kişi hamile olduğunu öğrendiği andan itibaren otomatik olarak bebeğini koruma içgüdüsüyle hareket etmeye başlar. Ona zarar verecek alışkanlıklardan vazgeçerek başlar işe. Sonrasında yediğinden içtiğine, giydiklerinden gezdiği yerlere kadar her şeyi tek tek düzenlemeye başlar.
Bebek büyüyüp karın belirginleşmeye başladıkça dar kıyafetler rafa kaldırılıp, bol ve rahat kıyafetler giyilmeye başlanmalıdır. Hem annenin rahatı hem de bebeğin sağlığı için anne adayının giydiklerine çokça dikkat etmesi gerekir.

Bizim önerimiz bol, lastikli, beli sıkmayan ve uzun eteklerden yana. Tarzınız ne olursa olsun önceliğiniz bebeğinizden yana olmalıdır. Düz renkli, bol ve uzun bir etek spor giyinenler için idealdir. Geometrik desenli, ayak bileklerine uzanan bir etekle de gayet şık bir anne adayı olabilirsiniz.

Penye ve lastikli kumaşlardan hoşlanmayanlar ise kendi bedeninden birkaç beden büyük kumaş etekleri tercih edebilir. Hamile etekleri genelde lastikli olduğu için kişinin dikkatli bir tercih yapması gerekir. Çünkü içinde bulunduğu ayda aldığı büyük beden bir etek onu hamileliğin sonuna kadar götüremeyebilir.

Etek boyunun uzunluğuna da çok dikkat etmek gerekir. Ayak bileğinden uzun etekler düşmeye hatta yaralanmalara sebep olabileceği gibi bir yere takılma riski de yüksektir. O yüzden hamile bayanların şık görünmek için Balık formundaki eteklerden, önü kısa arkası çok uzun etek ve elbise modellerinden kaçınması gerekir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN