Hamile Şort Modelleri

Yazın hamile olmanın güzel yanları olduğu kadar zor yanları da vardır. Hamile olunca giyimler de değişiyor elbetteki özellikle hamile bayanlar kilo almaya başladıkça eski giysileri denk gelmeme başlıyor. Yazın sıcaklığı da işin içine girince ne giyeceklerini bilemiyorlar. Aynen öyle dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin bayanlar bu yıl ünlü modacılar sizleri düşünüp bir çok modelde şort modelleri çıkarmışlar.

Yazın en rahat ve şık giyimdir şort. Özellikle beli lastikli olan bu şortlara bayılacaksınız. İster gündüz ister gece yarı ayrı hazırlanmış şort modelleri muhteşem. Bu yaz renkli geçecek sarı, pembe, su yeşili , turuncu , kırmızı sizin renginiz olacak. Kıyafetler de psikolojik olarak çok önemlidir çünkü renkli şeyler giymek insanın enerjisini arttırır bu da bebeğinizi mutlu eder. Giydiğiniz kıyafetler bu dönemde şıklıktan öte rahat olmalı ki bebeğiniz rahat etsin.

Yazın güneşi gören karnınızda sağlığınız açısından önemlidir. Sahilde şort ile çok rahat şekilde gezip dolaşabilirsiniz. Bu yıl çiçekli ve kare desenli şortlar sizde güzel duracaktır Şortunuzu bol kesim tişörtle ya da tunikler ile kombin yapmanız kolay olacaktır. Hamile olmanın tadını çıkarmaya bakın kilo falan umurunuzda olmasın 🙂 giyin şortunuzu keyfinize bakın . Şortlarınız denek gelmiyorsa haydi alışverişe hanımlar özellikle seçim yaparken karın kısmınızı sıkmayan lastikli olan şortlar seçim yapmalısınız çünkü bebeğiniz büyüdükçe karnınızda büyücektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN