Hamile Kıyafet Modelleri

Sevgili hanımlar , hamilelikte kıyafet seçimi oldukça önemli bir konudur. Gebeliğin ilerleyen aylarında anne adayı artık eski kıyafetlerine sığamaz ve yeni kıyafet arayışı içine girer. Anne adayı bu dönem de daha çok bol kıyafetleri tercih etmelidir. Bol kıyafetler hem çok daha zayıf gösterir, hem de anne adayının çok daha fazla rahat etmesini sağlar. Bu nedenle hamile kıyafet modelleri de bol kesim olarak tasarlanmış, oldukça şık modellerdir.

Hamile kıyafet modelleri arasında ilginizi çeken bir çok farklı model olabilir. En çok kullanılan hamile kıyafet modellerinden biri ise, tulum modelidir. Göbeğin büyümesi ile birlikte artık bel kısmı daha fazla rahatsız etmeye başlar. Bu nedenle tulumlar sıkça tercih edilir. Tulumlar hamile bayanlar için oldukça şık ve kullanışlı modellerdir. Hamile kıyafet modelleri arasında en çok kullanılan modellerden biri bu tulum modelleridir.

Bahçıvan modeller bayanlar tarafından çok sevilir ve sıkça tercih edilir. Hamilelikte tulum modeli kadar sevilen bir başka model ise, elbise modelleridir. Birbirinden şık hamile elbise modelleri ile hamilelikte de çok şık ve zarif görünmek mümkündür.

Hamileler için özel olarak tasarlanmış bol kesim ve rahatlığın ön planda olduğu elbise modelleri vardır. Yarasa kollu bel kısmı rahat ve bol elbise modelleri oldukça rahat ve şık elbise modelleridir. Bahçıvan etekli hamile elbise modelleri de şık ve hoş olmayı seven bayanların tercihi olabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN