Hamile Gömlek Modelleri

Hamile kadınların her dönemde karşılaştığı kıyafet bulma problemi yeni bir pazar oluşturdu. Her yerde hamile giyim mağazaları açılmakta, ünlü markalar hamile kıyafetleri koleksiyonu hazırlamaktadırlar. Hamileyken kıyafet bulmakta çok zorlanır kadınlar. Değişen vücut ölçülerine gömlek, pantolon, etek ve ceket bulmakta zorlanırlar.

Hamile mağazalarında her çeşit kumaş ve model bulmak mümkün olmaktadır. Hamile gömlekleri daha çok ince ve pamuklu olmalıdır. Serinlik önemlidir. Sıcak tutan kumaşlardan yapılmış giysiler hamile iken pek tercih edilmemelidir. Çünkü hamileyken vücut ısısı daha sıcak olacağından pamuklu kumaştan yapılmış giysiler daha rahat olur. Açık renkli, seyrek dokunmuş ve ince kumaşlar serin kalmanızı kolaylaştırır.

Hava soğuduğunda ise kalın giyinmek gerekir. Sıcak bastığında ya da sıcak bir yere girdiğinizde bazılarını çıkarır, dışarı çıktığınızda giyebilirsiniz. Karnınız sürekli büyümeye devam edeceği için ilk günden yakınınızdaki gebelik giysileri satan mağazalara dalmamalısınız. Karnınız büyüdükçe ve yalnızca ihtiyacınız olduğu zaman gerektiği kadar satın almalısınız.

Her ne kadar hamile mağazalarındaki şaşa sizi etkilese de gelecekte ne kadar kilo alacağınızı veya hangisinin sizin için rahat olacağını bilemezsiniz. Kendinizi hamile giysileri ile sınırlamayın. Hamile mağazasından olmasa bile eski kıyafetlerinizden size uygun olanı giyebilirsiniz. Belki eskiden size bol gelen bir gömlek ilk 4 yada 5 ay size tam denk gelebilir. Hamilelikte kullanmak için eski kıyafetlerinizden tercih etmeniz paranızı korumanın en iyi yoludur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN