Hamile Bluz Modelleri

Bayanlar için hayatlarındaki en önemli süreçlerden bir tanesidir hamilelik süreci. Hem bedensel hem de ruhsal değişimler, bayanlar için hamilelik sürecini oldukça dikkatli olunacak bir zaman dilimi haline getirir. Her zamanki alışkanlıklarının birçoğuna hamilelik boyunca veda etmek zorunda kalan bayanları en çok zorlayan konulardan bir tanesi de bu süreçte giyim alışkanlıklarını da değiştirmek zorunda kalmalarıdır.

Hamilelikten önce spor ya da klasik gibi farklı tarzları benimseyerek buna göre giyinen bayanlar, hamilelik süresince sürekli tek tip giyinmekten sadece fiziksel anlamda değil psikolojik anlamda da rahatsızlık duyarlar. Özellikle böyle önemli bir süreçte kendilerini iyi hissetmeye ihtiyaç duyan bayanlar için dış görünüşün ve rahatlığın önemi de üst seviyelere ulaşmaktadır.

Hamilelikle beraber büyüyen göbek bölgesi, kimi bayanlar tarafından vurgulanmaya değer bulunurken kimi bayanlar da rahatlığı ön plana çıkarıp hamilelik görüntüsünü ikinci plana atmak isterler. Bu durumda özellikle hamile bayanlara yönelik olarak tasarlanan bluzların seçimi oldukça önemli hale gelir. Birçok bayan hamilelik sırasında, hamile kalmadan önceki tarzlarını terk etmek zorunda olduklarını düşünseler de aslında durum hiç de düşündükleri gibi değildir. İster spor, ister klasik, ister çocuksu olsun, hamile bir bayan hamile kalamadan önce ne tarzda giyiniyorsa yine aynı tarzda bluzları hamile vücuduna uygun olarak bulabilmektedir.

Hamileliğin ilk aylarında genellikle karın bölgesi fazla büyümediği için bu bölgeye fazla vurgu yapmayan daha normal bluzlar tercih edilebilir. Ancak ilerleyen aylarda karnın büyümesiyle beraber özellikle büyüyen bölgeye işlenmiş eğlenceli desenlere sahip hamile bluzları, hamile bayanları daha canlı ve enerjik hissettirecektir. Daha klasik giyinmeyi sevenler içinse saten ya da şifon kumaşlarla tasarlanan harika hamile bluzları giderek vazgeçilmez hale gelmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN