Hakkımızda

07 Temmuz 2014 tarihinde yayına giren bloğumuzun amacı genel itibariyle magazin, kadın, sağlık, televizyon, sosyal medya, genel kültür, okul, spor ve haberler başta olmak üzere güncel bilgi verebilmektir. Bu amaç için hazırlanan web sitemiz kullanıcılarımızın daha rahat gezinebilmesi için mobil cihazlar içinde uyum sağlayabilmektedir. İçerik sağlayıcımız Gaziantep,  servis sağlayıcımız ise İstanbul’da bulunmaktadır.

Sitemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için yazımızın devamının okuyabilirsiniz. Web sitemizin içeriğinde bulunan Görsel, İşitsel, Sağlık ve Program Yayınları, Reklamlar ve Telif Hakları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Görsel Yayınlar

Sitemizde mevcut olan resimler genel itibariyle kendi sistemimizde bulunmaktadır. Kategorilere bağlı konularda  yayınlanan videolar, film ve dizi fragmanları, müzikler, vs… işitsel ve görsel videolar Google Video, Youtube, İzlesene, Mynet Video, Yahoo Video  ve Dailymotion gibi sosyal medya platformları üzerinden embed ya da frame kodları kullanılarak ziyaretçilere aktarılmaktadır.

Sağlık Yayınları

Sağlık kategorisi içerisinde yer alan konular internet üzerinden yapılan çeşitli sitelerden araştırılarak sitemize eklenmektedir. Sağlık konuları hakkında bir doktor yada uzman bir hekime başvurunuz. Sağlık konularından doğacak olan sorunlardan Bilginar.com yönetim ve yazarları sorumlu tutulamaz.

Dosya ve Program Yayınları

Sitemiz içerisinde genel konular içerisinde paylaşılan programlar veya dosyaları sunucumuzda barındırmamaktayız. İnternet araştırmaları sonucunda konulara işlediğimiz programlar ve dosyalar bir başka sunucu veya websitesi üzerinden link verilerek, bilgisayarınıza indirilmesi sağlanmaktadır. Bu nedenden dolayı indirdiğiniz her türlü dosya ve programları virüs taraması yapmadan kullanmayınız. Aksi takdir de bu nedenlerden dolayı bilgisayarınıza bulaşacak olan virüs yada zararlı bir yazılım sonrası göreceğiniz zarardan Bilginar.com ve yazarları sorumlu tutulamaz.

Reklamlar

Sitemiz üzerinde karşılaştığınız çeşitli reklam alanlarında bulunan reklamlar Google Adsense reklam yayıncı hesabımız üzerinden yayınlanmaktadır. Sitemizde Google Adsense Reklamcılık politikası geçerlidir.

İçerik ve Telif Hakkı

Sitemizde  yayınlanan yazılar,  videolar  veya resimler hakkında bir hak sahipliği ya da telif haklarına aykırı bir durum  ya da içerik görüyorsanız  İletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirmeniz bu durum ile ilgili çözüm getirmemize yardımcı olacaktır. Bahsi geçen konu ile ilgili inceleme yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde gerekli kaldırma işlemi ya da düzeltilme yapılacaktır.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN