Güneşin Kızları Dizisi Selin Kimdir ? Hande Erçel Biyografisi

Güneşin Kızları Dizisindeki Hande Erçel Kimdir?

Kanal D’de yayınlanan, Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz karakterini canlandıran Hande Erçel, tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Dizide henüz 17 yaşında ve çift yumurta ikizi olan Nazlı ile ikiz kardeşlik rolünü paylaşıyor. Dizide canlandırdığı Selin karakteri; süslü mü süslü olduğu kadar aklıda bir karış havada… Dizideki Selin’in ikiz karakteri ile olan tek ortak noktası ise; aynı anneye sahip olmaları. Selin, güzel olduğu kadar güzelliğinin de fazlasıyla farkında olan bir kız. İkizi Nazlı’nın aksine; çok neşeli ve hayat dolu… Hayatı doya doya yaşamak isteyen ve her değişikliğe balıklama olarak atlayan bir karakteri canlandırıyor.

Kim ne derse desin çok eğlenceli bir kız olan Selin; havalı, çok bilmiş hatta kokoş… İnsanlara güvenme konusunda çok çuvallasa da duygularının peşinden giden çok cesur bir kız. Selin, duygularını rahatlıkla yaşayan ve asla kabuğuna çekilmeyen bir kız. Yeniliklere çok çabuk uyum sağlayan Selin, bu aralar İstanbul’a taşınmaları sebebiyle en mutlu insan…

 Gerçek Hayatta Hande Erçel Kimdir?

1993 doğumlu olan Hande Erçel, Bandırma’da doğmuş. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumakta.

2015 yılında Miss Cilivaliton of Word yarışmasına katılmıştır. Azerbaycan’da düzenlenmiş olan bu yarışmada 2. olmuştur.

Kariyerinde daha önce; Çılgın Dershane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynamıştır. Hande Erçel’in ekran macerası Çılgın Dershane Üniversitede ile başlamıştır. Ancak bu dizinin reyting kurbanı olması sebebiyle hayali yarım kalmıştır.

2014 yılı Eylül ayında, TRT’de yayınlanan Hayat Ağacı dizisi ile tekrar ekrana çıkan Hande Erçel, bu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları, Selen Karahanlı karakterine hayat vermiştir.

Hande Erçel Resimleri / Fotoğraf Arşivi 2015


29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.376 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN