Gün İçinde Yağ Yakmak İçin

Gün İçinde Yağ Yakmak İçin

Yolda yürürken, otururken, dinlenirken, uyurken… Her zaman vücudun otomatik bir makine gibi fazla yağları yakmasını istemez miydiniz? İşte sizlere fazla yağları zahmetsiz bir şekilde yakmanın tüyoları.
Güne Kahve İçerek Merhaba Diyin
Sabahları içilen bir fincan kahvenin metabolizmayı %5-%8 oranında hızlandırdığı bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. Ancak kahveyi sadece bir fincanla sınırlı tutun.
Kahvaltıda Tam Tahıllı Besinler Tüketin
Diyet yapmak için kahvaltı öğününü es geçmenin hiçbir yararı yoktur. Sabah uyandıktan bir saat sonra yapılan kahvaltı hem metabolizmayı güne hazırlar, hem de enerjinin gün içinde daha dengeli kullanılmasını sağlar. Kahvaltıda bol lifli ve karbonhidratlı bir beslenme tarzı geliştirmek, yağ yakmada oldukça etkilidir.
Öğleden Sonra Bol Bol Su Tüketin
Günlük su tüketimini en az 12 bardağa ayarlayın. Yapılan araştırmalarda, günde 12 bardak su içenler, günde 4 bardak su içenlerden daha hızlı yağ yakmaktadır.
Öğlen Yemeklerinde Bol Proteinle Beslenin
Öğlen yemeklerinde yağlı besinlerden ziyade proteinli besinler tüketilmesi, yağ yakımında oldukça etkilidir. Çünkü canlıların yapısını oluşturan temel besinler içerisinde (karbonhidratlar, proteinler ve yağlar) en düşük kaloriye sahip olanı proteinlerdir.

Etiketler:

Gün İçinde Yağ Yakmak İçin Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Aysun dedi ki:

    basit ve denenebilir bilgiler tşkler.

    1. mehmet özmer dedi ki:

      Değerli vaktiniz bize ayırdınız için bilginar ekibi olarak biz teşekkür ediyoruz.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN