Guess Çanta Modelleri

Guess Çanta bu sezon da en çok damalı modeller ile tanınıyor ve seviliyor. Bu damalı modellerde en sık mavi ve siyah, kırmızı ve siyah ya da yeşil ve siyah renkleri bir arada kullanılıyor. Guess çanta genellikle sapı kısa, çanta kısmı ise orta boy ya da büyük boy olan ürünlerle tanınıyor. Kimi yeni sezon ürünlerinde ise bu kısa sapların yanı sıra bir uzun sap daha yer alıyor. İsteğe göre kullanım için tasarlanan bu uzun sap klasik modellerin aksine çapraz geliyor.

Bu sezon Guess Çanta’nın zebralı desenli çanta modelleri de oldukça rağbet görüyor. Bu zebralı modeller arasında sırt çantası olarak tasarlananlar özellikle öne çıktı. Bu sırt çantası modelleri yalnızca bir büyük bir de ön tarafta bulunan küçük bölmeye sahipler. Hem sade hem de şık olmanın tanımı haline gelen bu Guess Çanta’lar oldukça seviliyorlar.

Guess Çanta denince akla en çok çanta sapları geliyor. Küçük model çantalarda genellikle zincir saplar kullanılıyor. Daha büyük modellerde ise kalın ama kısa saplar tercih ediliyor. Saplara takılan, zincirli ve küçük bir Guess Çanta arması da özellikle büyük modellerde tercih ediliyor. Guess Çanta en çok deri ürünleri tercih ediyor. Yıpranmayan ve kalitesiyle öne çıkan bu deri ürünler hem kullanımı rahat hem görünümü sık hem de uzun seneler dayanabilecek kadar yıpranmayacak çantalar olarak öne çıkıyor. Küçük modellerde genellikle boyut olarak dikdörtgen kullanılırken, büyük modellerde en çok yuvarlak ve asimetrik dikdörtgenler tercih ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN