Göğüsleri Büyütme Yolları

Göğüsleri Büyütme Yolları

Her kadının hayali dolgun ve dik göğüslere sahip olmaktır. Son yıllarda özellikle silikonla göğüs büyütme yöntemleri çok gelişmiş durumdadır. Ancak her kadın için silikonla büyütme olayı söz konusu değildir. Çünkü silikon içeriğindeki kimyasal madde gereğince bazı vücutlarda zararlı olabilmektedir.

Silikonların bazı kadınlar tarafından güvensiz ve sağlıksız bulundukları da biliniyor (her ne kadar öyle olmasalar da). Kadınların bu rahatsızlıklarını önleyebilmek için göğüslere yağ dokusu enjekte edilerek uygulanan bir göğüs büyütme yöntemi de mevcut. Ancak yağ dokularının vücut içerisinde çok hızlı bir şekilde erimeleri ve devamlı olarak yenilenmelerinin gerekmesi, maalesef bu operasyonu silikona göre biraz daha zahmetli bir hale getiriyor. Eğer silikon implantlardan rahatsızlık duyuyorsanız ve harcayacak vakit ile nakitiniz varsa, biraz daha doğal bir şekilde uygulanan yağ enjeksiyonunu da aklınızda bulundurun.

Tabii ki göğüslerin içerisindeki yağ dokusunun doğal olarak artması da göğüslerin büyümesini sağlıyor. Yani kilo alarak göğüslerinizdeki yağı da arttırabilir ve daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz fakat hali hazırda vücudu balıketli veya kilolu olanlar için bu yöntem pek de güzel bir tercih olmayacaktır. Özellikle çok zayıf olanlar hafif bir kilo alarak göğüslerinin eskisinden daha dolgun olmasını sağlayabilirler.

Bazen kadınların çeşitli hormonal haplardan faydalanarak geçici olarak göğüslerini büyüttükleri de biliniyor ancak bu haplar ve diğer destekler maalesef hem kalıcı değiller hem de ilerleyen zamanlarda yoğun kullanım sonucu fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklara sebep olabiliyorlar. Doktorların kesinlikle önermedikleri bu uygulamalardan kaçınmayı ihmal etmeyin.

Pek çok spor merkezinde uygulanan göğüs büyütücü egzersizler de göğüslerin bir miktar hacim kazanmalarına yardımcı olabiliyor. Yağ dokusu yerine biraz daha kas ve şekillendirme üzerinden ilerleyen spor hareketleri sayesinde daha dik ve güzel görünümlü göğüslere sahip olmak da mümkün oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN