Gizem Avşar Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacı

Elidor Miss Turkey 2015 Gizem Avşar Kimdir?

2015 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının finalistlerinden biride “Gizem Avşar” dır.

Gizem Avşar kimdir?

14 numarada yarışacak olan Gizem Avşar 24 yaşında İstanbul doğumlu olan finalist Gizem Avşar1,72 boyunda Eğitim hayatında ise  Mimarlık fakültesini tamamlayarak  üçüncülükle bitirmiş İtalya’da eğitim almış özel bir şirkette çalışmaktadır. Gizem Avşar, hem güzelliği hem de mükemmel fiziği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

İlk dört finalistin  Türkiye’yi temsil edecek olması Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Supranational, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler arasında yer almak istemektedir.

Gizem Avşar, gayet başarılı görmekte kendini bu yüzden en iyi derece ile ülkesini temsil etmesi düşünülmektedir. Muhteşem ve göz kamaştıran güzelliği ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır yarışmacımız.

11 Haziran gecesi gerçekleşecek olan  gecenin en büyük sürprizi de  Elidor Miss Turkey 2015’in birbirinden önemli jüri üyelerinin yanı sıra izleyicilerin de oyları ile  favori finalistini destekleyebilecek olması olmuştur. Tüketicilerine kendi adaylarını oylama şansı şunan Elidor, bunun için her zaman sosyal medyada bunun için çağrıda bulunuyor. #sendenyanayız hashtag’iyle final gecesi  boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacaktır. Buda gayet olumlu olacaktır.

Gizem Avşar Resimleri – Fotoğrafları 2015

14 - GİZEM AVŞAR

14 – GİZEM AVŞAR


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.596 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN