General Mobile Yine Yaptı Yapacağını!

Türk markası olarak oldukça iyi bir iş çıkaran General Mobile, Discovery modeliyle piyasaya sıkı sıkı tutunmuş durumda. Rakiplerinin neredeyse yarı fiyatına hemen hemen aynı özellikleri sunması kullanıcılar için tercih sebebi oluyor. Tabi ki yıllarını bu işe vermiş köklü markalarla kıyaslanamayacak yönleri de var ama şimdilik pahalı ürünler için ideal bir alternatif oluyor.

General Discovery Mobile AirGeneral Mobile, Discovery modeliyle yakaladığı bu enerjiyi bırakmak istemiyor olacak ki Şubat ayı içerisinde piyasaya sürmek için General Mobile Discovery Air’i tasarladı. Discovery Air modelinde yazılım ve donanım olarak daha kaliteli olarak karşımıza çıkacak.

Meraklıları için teknik özellikleri kısaca şöyle: 4.8 inç HD Amoled ekrana sahip. 1.7 Ghz işlemcisi, Android 4.4 KitKat ara yüzü bulunan telefona 5.0 Lallipop güncellemesi gelecek. 16 GB dâhili depolama alanına sahip ve özellikle kameraları en büyük tercih sebebi olacak. 8 MP arka kamera 5 MP ön kamera gayet iş görür bir potansiyelde. Discovery Air’in fiyatı ise 800 TL civarında olması bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN