Gelinlik Taç ve Duvak Modelleri

Düğün zamanlarının yaklaşması ve alışverişler de sona hazırlık aşamalarında en önemli noktalar için alışveriş telaşı başlamaktadır. Bu önemli noktalar içerisin de yer alan gelin duvakları ve gelin taçları gelinlik modellerine göre değişiklik göstermektedir. Son zamanların en çok beğenilen gelin taçları da yavaş yavaş belli olmaya başlarken, gelin ayakkabısı, gelinlik, duvak ve saç modeli tercihlerine göre tercih edilmektedir. Bir çok gelin, aksesuarları arasında muhakkak gelin tacı tercih etmektedir. Bu sebeple her tacın saç modeline, gelinliğe ve duvak tasarımına uyması göz önünde bulundurularak tercih edilmesi gerekmektedir.

Düğünler de gelinlerin gerçek ve ya çiçeklerin ön planda olduğu ve çiçekler de değişik renk tonlarının kullanıldığı düşünüldüğü zaman, taç modellerinin de bu çiçekler ile hazırlanması gerekir. Yeni moda olarak kır düğünlerin de çok tercih edilen çiçek taçları dışında , 2016’da da gelin taçları modelleri arasın da daha klasik görüntü oluşturmak , eski alışkanlıklardan vazgeçmek istemeyen gelin adayları incili ve taşlı gelin taçları da yer almaktadır.

Bu sezon taş ve dantellerin de birleştiği tasarım gelin taç modellerini de görmek mümkündür. Dantel ve özellikle taşlı gelin taç modelleri gelinin saç modeline göre tercih edilmektedir.

Gelinlik duvak modelleri de taç ile uyumlu olacak şekilde, saç modeli göz önünde bulundurularak tercih edilmelidir. Uzun tüllü duvak modelleri oldukça şık ve zarif bir duruş sergilemektedir. Duvakların kesinlikle gelinlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Modern, asil ve dikkat çekici olmasıyla geleneksel, örf ve adetler için kullanılan duvaklar çok farklı modellerle bu sene de karşımıza çıkacaktır. Özellikle duvak modellerin de dantelli uzun duvaklar 2016’da da en çok öne çıkan modeller arasında yer alacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN