Ezgi Eyüpoğlu Kimdir ? Adı Mutluluk Dizisi Kumsal

Fox tv’ de vizyona girecek olan ” Adı Mutluluk ” dizisinde Kaan Yıldırım ile başrol paylaşan isim güzel oyuncu “Ezgi Eyüboğlu “!!!

Ezgi Eyüboğlu Hakkında…

Güzel oyuncu, (26 yaşında) 15 Haziran 1988′ de Ankara’da doğmuş, tek çocuklu ailenin kızıdır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarında eğitim almış olan oyuncu ani bir kararla fikrini değiştirip 2.senesinde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarına geçiş yapmıştır ve burada klasik bale eğitimi alarak mezun olmuştur. 2001 yıllarında Elite Model Look yarışmasında 3. seçilmiştir.Başarılı ve güzel olan genç oyuncu üniversite yıllarında okulun tiyatro kulübüne kaydolmuştur. Onun yanında ajansa başvurarak kendini geliştirmeye çalışan Ezgi Eyüboğlu 2007 senesinden beri defile ve organizasyonlarda modellik yapmış ve dizi filmler gibi işlere karışarak profesyonel yaşama büyük adımlar atmıştır.

Eyüboğlu’nun babası bankacı annesi ise kimya öğretmenidir. Ezgi Eyüboğlu İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü başarıyla bitirmiştir. Bu bölümünü bitirdikten hemen sonra Bahçeşehir üniversitesi oyunculuk master’ını tamamlamıştır.

Eğitimde hırslı olan Ezgi Eyüboğlu, Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim almaya devam etmiştir. Katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında ikincilik elde etmiştir.

Defile ve reklam oyunculuğu ile başlangıç yapan güzel oyuncu dizi sektöründe oyunculuk yapmaya devam etmektedir. 2007 yılı itibariyle defile vb. organizasyonlarda modellik yapmıştır. Ezgi Eyüboğlu, Muhteşem Yüzyıl, Kalbim Seni Seçti, Sudan Çıkmış Balıklar, İntikam, Yasak gibi birçok dizide rol almıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige hatun rolünü, Sudan Çıkmış Balıklar dizisinde ise, Zeynep karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ezgi Eyüboğlu bazı video kliplerinde rol almıştır.

Ezgi Eyüboğlu, Adı Mutluluk dizisi Kumsal karakteri ile yeniden Fox ekranlarında olacak.

En Güzel Ezgi Eyüpoğlu Resimleri / Fotoğraf Galerisi

 

 


30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.661 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN