Erkeklerin Küçük Yalanları

Erkeklerin Küçük Yalanları
İlk buluşmalar bir ilişkinin temelini oluşturur. Çiftler genellikle kararlarını ilk buluşmalarda vermek isterler. O yüzden de karşı tarafa mükemmel görünmek isterler. Erkekler de kadınların karşısında ilk buluşmalarda küçük yalanlar söylerler. Ona daha çekici gözükmek için.
Lisede veya üniversitede okulun futbol veya basketbol takımında oynadığını söylemek, hemen her erkek için söylenebilecek en rahat şeydir. Karşıdaki kadına güçlü, sağlıklı ve sporu seven bir imaj vermek için bu yalan çok tercih edilir.
Kadınların karşısında maddi açıdan güçlü görünmek erkekler için büyük bir meseledir. Hesabı daima kendileri ödemek ister ve bunun önemsiz olduğunu söylerler. Ne kadar pahalı olursa olsun bir erkek için hiç önemli değildir. Amaç karşıdaki kadına güçlü görünmektir.
Karşıdaki kadının beğendiği müzikleri ve şarkıcıları biliyormuş gibi davranır, hatta belli bir zaman önce konserine gittiğini bile söyler, anılarını anlatır.
Eski ilişkilerinin olumlu yönlerini anlatırlar sürekli olarak. Olumsuz yönlerine değinmezler. Çünkü amaç karşıdakine mükemmel hissettirmektir.
Zeki görünmeye çalışırlar. Ekonomi, politika, felsefe gibi konulardan bahsetmeye çalışırlar. Kültürlü bir erkek imajını oluşturarak kadının gönlünü fethetmek isterler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN