Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler
Kadınlar ilişkilerde sevildiğini değer gördüğünü açıkça belirtse de, bu durum erkeklerin böyle duygular hissetmek istemediği anlamına gelmiyor. Erkekler de yeri geldiğinde kadınlardan güzel sözler duymak isterler. İşte erkeklerin duymak istedikleri sözler.
Çok Çekicisin
Erkeklerin egolarını tatmin ettiğiniz zaman onları kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. “Bugün muhteşem görünüyorsun” gibi bir lafla onları Kaf Dağı’ na tırmandırabilirsiniz.
Sana Güveniyorum
Erkekler de kadınlar gibi ilişkilerde kendilerini güvende hissetmek isterler. Ne yaparsa yapsın ona güven verici laflar kullanmak ilişkiyi sonsuzlaştırmanın altın kuralıdır.
Yemek Nefisti
Kadınlar kadar becerikli olmasalar da, yaptıkları bir yemeğin partnerleri tarafından beğenilmesi erkekleri derinden etkileyen bir durumdur.
Yatakta Harikaydın
Erkekler yatak performansını hayati bir mesele olarak görürler. Sevişmeden sonra kadının, partnerine özgüven verici sözler söylemesi, erkeğin bir sonraki sevişmede performansına inanılmaz etki edecektir. Seviştikten sonra erkek partnerinize mutlaka bu tarz cümleler kurmayı unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN