Erkeklerin Kaba Olmasının Sebebi Kadınlar mı

Erkeklerin Kaba Olmasının Sebebi Kadınlar mı

Kadınların erkek tercihlerinde genelde hep kibar erkekler gözde olurken, genel itibariyle kaba erkekleri tercih eden kadınların sayısı da çok fazla. Çünkü değer veren erkeklerin kaba olduklarını düşünüyorlar. Acaba erkekleri kabalaştıranlar kadınlar mı?

Günümüz toplumlarına bakıldığında, kadınlar artık erkeklerle eşit düzeye gelmiş durumda. Çalışabiliyorlar, bazen erkeklerden daha fazla paralar kazanabiliyorlar, aynı zamanda eski zamanlardaki gibi kendilerini erkeklerden gizlemiyorlar. Dolayısıyla cinsellik konusunda da erkekler kadar tecrübeli bir hale gelmişlerdir. Sadece cinsel ihtiyaçlarını gidermek ve üremek için erkeklerle birlikte olmak zorundalar.

İşte tam bu noktada erkeklerin “erkeklik gururu” denilen o içgüdüsel mekanizma devreye giriyor ve kadından intikamını almak için harekete geçiyor. Esasen kaba erkekler, özgüvenlerini her geçen gün yitiren erkekler oldukları için, bunun üstünü maço tavırlarla örtmeye çalışıyorlar. Kaba erkeklerin yatakta çok başarılı oldukları düşünülüyor ancak gerçek hiç de öyle değil. Sonu genelde hüsranla bitiyor. Kadınlar da böyle erkeklere genelde göz yumuyorlar, bu durum da erkekte daha çok kabalık göstergesi olabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN