Erkekleri Etkilemenin Yedi Yolu

Erkekleri Etkilemenin Yedi Yolu
Bazı kadınlar için çok zor olabilir erkekleri etkilemek. Bu konuda elbetteki kadının kendisine güvenmesi şart. Ancak işin içinde başka faktörler de var. Sizler de bu yöntemleri uygulayarak erkekleri kendinize bağlayabilirsiniz.
1) Kendiniz Olun
Asla başkalarına özenmeyin. O erkeğin hoşlandığı tipteki kadınlar olmak için çabalamayın. Kısacası özgün olun. İçinizden ne geliyorsa yapın. Erkekler doğal kadınlardan çok hoşlanırlar.
2) Güzel Görünmek Çok Önemli
İlk buluşmalarda giyilen kıyafetlerin ve makyajın elbetteki önemi vardır. Ancak erkeklerin sadece giyim kuşamınıza veya makyajınıza aşık olacağını asla düşünmeyin. Güzellikten kasıt dış güzellik değil. İlişki başlangıcından kısa bir süre sonra erkekler iç dünyanıza da yönelmek isteyeceklerdir. Güzel olmak için samimi davranın, doğal olun. Bunlar güzel görünmenizi sağlayacaktır.
3) Gülümseyin ve Pozitif Olun
Her zaman gülümseyin. Düşünceleriniz pozitif olsun ki karşı tarafa güçlü görünebilesiniz. Bu davranışlar erkeğin gönlünü kolaylıkla fethedebilir.
4) Gizemli Görünün
İlk buluşmadan itibaren kendinizi, ilişkilerinizi ve geçmişinizi partnerinize tamamen açmayın. Bunları zamana yayın. Bırakın merak etsin. Sizin iç dünyanızı daha çok merak etmesi, mutluluğa giden yolun habercisidir.
5) Tüm Hislerinizi Açıkça Belli Etmeyin
Ondan deliler gibi hoşlanıyorsunuz. Ama kendinizi hemen belli etmeyin. Evet ondan hoşlandığınızı belli edin ancak çok ileri gitmeyin. Zaman her şeyin ilacıdır.
6) Ortak İlgi Alanları Bulun
Kitap okumak, radyo dinlemek, gezmek veya film izlemek. Bunlardan elbette bir kısmı ortak ilgi alanlarınıza girecektir. Ortak alanlarla igili konuşun. Film muhabbetinden sonra size sinemaya gitme teklifi bile sunabilir.
7) İlişkiyi Zamana Bırakın
Ellerini tutmak için sabırsızlanıyor olabilrsiniz. Ancak her şeyi zaman bırakmalısınız. Onun için onca şey yaptınız. Artık oturup düşünün. Acaba gerçek bir ilişki olabilecek mi? Bırakın ilk adımı o atsın. Ancak o atmadan önce siz de onu cesaretlendirecek küçük cilveler yapın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN