Erkekler Kadınların Bu Kusurlarına Bayılıyor

Erkekler Kadınların Bu Kusurlarına Bayılıyor
Kadınlar çok derinlemesine düşünürler. Vücutlarının herhangi bir yerindeki kusur olarak gördükleri şeyi, bütün insanların bir kusur olarak algıladığını zannederler. Ancak gerçek iç de öyle değildir. Kadınlar kusur gibi gelen bazı şeyler erkeklere inanılmaz çekici gelebiliyor.
Aşırı zayıf olma isteği
Sakın aşırı zayıf olmaya çalışmayın. Televizyonlarda gördüğünüz boy boy mankenler gibi olmak hayaliniz olabilir ama erkeklerin geneli balık etli kadınlardan çok hoşlanırlar. Bunu takıntı haline geitrmeyin.
Beyaz saçlar
Yaş ilerledikten sonra diplerde hafif beyazlaşmalar görülebilir. Hemen depresyona girebilirsiniz. Aldanmayın. İnanın ki erkekler yeni kırlaşmaya başlayan saçlara bayılıyorlar.
Minik göğüsler
Kadınlar genel olarak dik ve iri göğüslere sahip olmanın hasretiyle yanıp tutuşurlar. Erkeklerin minik göğüsleri itici bulduğunu sanarlar. Aslında gerçek hiç de öyle değil. Erkekler minik göğüsleri çok tatlı ve çekici bulurlar. Bu onların çok hoşuna gider.
Kemerli Burun
Her ne kadar kadınlara küçük ve hokka gibi duran burunlar kadınlara kusursuz gelse de, erkekler yapay burunlardan ziyade doğal burunları beğeniyorlar. Estetik ameliyatlara boş yere para dökmenize gerek yok. Doğal burnunuzla doğallığı yakalayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN