Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacıları Belli Oldu !

Günlerdir beklenen Elidor Miss Turkey 2015 finalistleri belirlendi. Birbirinden güzel 22 genç kız Elidor Miss Turkey 2015 için yarışacaklar. Çok yakın zaman içerisinde yaşanacak olan büyük geceye hazırlanan Elidor Kızlarlarının isimleri aşağıda ve çok yakında Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacılarının Biyografileri yayınlanacaktır.

Star TV’nin 25 yıl önce yayınlamaya başlamasıyla birlikte  gelenekselleşen ve bu yıl da Elidor Sponsorluğunda gerçekleştirilen Miss Turkey,11 Haziran 2015 tarihinde yapılacak. Bu yıl Elidor Miss Turkey‘de  22 finalist;  2015’inen güzel kızı unvanını almak ve Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil ederek hayallerini gerçekleştirmek için yarışacaklar.

27 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda  medya toplantısı düzenleyen Elidor, Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından biri olan Elidor Miss Turkey 2015 gecesi için geri sayımın başladığını duyurdu ve finale kalan 22 adayı ilk kez medya ile buluşturdu. Ayrıca Toplantıda, Elidor Miss Turkey 2015 gecesinin sürprizleri hakkında detaylar da paylaşıldı. 11 Haziran gecesi gerçekleştirilecek olan  bu muhteşem gecede Elidor Miss Turkey 2015’in jürisinde yine çok özel isimler yer alacak. Ayrıca yarışmada bu yıl diğer yıllardan farklı olarak Elidor tüketicileri de kendi adaylarını destekleme şansı bulacak ve kendi adaylarına oy verebilecek. Bunun dışında genç kızlara hayallerini gerçekleştirme şansı veren ve büyülü bir dünyanın kapısını açan yarışma, bu yıl da sürpriz etkinlikleriyle ön plana çıkacak. Ünlü isimlerden oluşan jürisinin yanında muhteşem sahne performansları ve tanınmış simaların katkılarıyla fark yaratacak yarışma 11 Haziran akşamı Volkswagen Arena’da ihtişamlı bir törenle gerçekleşecek ve Star Tv’de yayınlanacak. Bu özel gece için güzel yarışmacılarda yoğun ve zorlu kampla hazırlanacak. Bu kampta yarışmacılar sıkı bir diyet programı uygulayacak ve günlük sporlarını yaparak final için koreografi çalışacaklar.

Bu yıl da Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takarak birinci olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Earth, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

Şimdi kampta o büyülü geceye hazırlanan tam 22 güzel kız heyecanla yarışma gününü bekliyorlar ve içlerinden Türkiye’nin en güzel kızı seçilecek. 2014 yılında birinci olan Amine Gülşe gibi yıldız olacak güzel kız acaba kim olacak.

Etiketler:

Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacıları Belli Oldu ! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Fatlak * Blog dedi ki:

    Resimleride olsaydı keşke.
    Teşekkürler paylaşım için.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN