Elidor Miss Turkey 2015 – Başvuruları – Katılım Şartları

Yepyeni bir dönem yepyeni bir gelecek, 2015 Miss Turkey güzellik yarışması başvuruları başladı. Sakın Kaçırmayın.

Türkiye yeni güzellerini seçmeye hazırlanıyor. Miss Turkey 2015 güzellik yarışması başvuruları başladı. Birbirinden iddialı genç kızların yer alacağı yarışmada Türkiye’nin en güzel kadını seçilecek. Kendine ve güzelliğine güvenen genç kızlar için son başvuru tarihi 20 Mayıs.

2014 Döneminde yarışan bir çok yarışmacının hayalleri bir anda gerçekleşti. Peki ya bu sene neden siz onlardan biri siz olmayasınız ?.

Sezon başlıyor kıpır kıpır ışıl ışıl neşeli enerjik hayat dolu en heyecanlı anda bile çok eğlenceli Elidor Miss Turkey 2015 bu sezon bir başka güzel. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yarışmada neden siz olmayasınız ?

Yapmanız gereken sadece başvuru yapmak.

Elidor Miss Turkey 2015 Başvuru Formu İçin Tıklayın

Basit bir başvuru formu ile adım adım hayallerinize ulaşın. Katılım şartları için buraya tıklayın

Elidor Miss Turkey 2015 Tanıtım Videosu izle

Başvuru aşaması oldukça basit. Öncelikle başvuru yapabilmeniz için bazı şartlara uyuyor olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş veya 26 yaşından küçük, daha önce hiç evlenmemiş ve hiç doğum yapmamış, güzelliğine güvenen her Türkiye vatandaşı genç kız Miss Turkey 2015 katılımcılarından biri olabilir. Bunun için http://elidormissturkey.startv.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler eşliğinde doldurarak işe başlıyorsunuz. Başvuru formuna bir adet vesikalık ve bir adet mayolu, boydan fotoğrafınızı ilave ettikten sonra başvuru formunu site üzerinden online olarak gönderiyorsunuz. Formda, bilgilendirmelerde ve resim eklemelerinde eksiklikler oluştuğu takdirde formunuz yok sayılıyor. Başvuru formunuz ancak eksiksiz olarak gönderildiğinde değerlendirme listesine alınıyorsunuz. Çünkü ön eleme başvuru formları ile yapılıyor. Jüri üyeleri formlar ve resimler doğrultusunda 20 finalist ve 3 yedek yarışmacı belirliyorlar. Seçilen yarışmacılar İstanbul’a davet ediliyor. Burada Miss Turkey 2015 için kampa alınıyorlar ve oldukça yoğun geçecek bir tempo içerisinde o muhteşem geceye hazırlanıyorlar. Seçilen her bir aday için kampa zamanında katılım ve kamp boyunca belirtilen şartlara uymak zorunlu, aksi takdirde diskalifiye edilebiliyorsunuz.

Miss Turkey 2015 Elidor ve Star Tv organizasyonuyla hazırlanan bir gece. Her yıl düzenlenen bu organizasyonda Türkiye’nin en güzel dört kızı seçiliyor. Ve seçilen dört güzel, bir yıl boyunca, dünyanın birçok yerinde Türkiye’yi temsil edebilecekleri organizasyonlar içerisinde yer alıyorlar. Türkiye’de ise seneler boyunca Türkiye güzeli olarak tanınıyorlar ve bu unvanla birçok güzel işe imza atıyorlar.

Etiketler:

Elidor Miss Turkey 2015 – Başvuruları – Katılım Şartları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. okuruz dedi ki:

    bu tarz yarışmalara oldukça karşı olduğumu belirtmek istiyorum. ama malesef pek çok kızımızın en büyük hayallerinden. katılacak olanlarada başarılar dilemek düşüyor bizede

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN