Ecem Çırpan Kimdir ? Biyografisi ve Resimleri – Miss Turkey 2015

1. Ecem Çırpan:
Ecem Çırpan, 10 temmuz 1996 Bursa doğumludur ve 18 yaşındadır.Küçüklüğünden beri voleybol’la ilgilenen Ecem aynı zamanda milli voleybolcularımızdandır.

Ecem Çırpan’ın  boyu ise 1.85’tir. Ecem Çırpan kendisi gibi voleybolcu olan EKaterina Gamova’ya benzerliğiyle de dikkat çekmektedir.

Elidor Miss Turkey 2015, güzellik yarışmasında yarışacak adaylardan biri olan ve güzelliğiyle adından söz ettiren, Ecem Çırpan hakkında sizler için bazı bilgiler derledik.

Ecem Çırpan Kimdir?

Güzel yarışmacı, 10 Temmuz 1996, Bursa doğumludur. 64 kilo ağırlığında, 1.85 boyu olan Ecem Çırpan, Rus güzellere benzeyen özelliğiyle dikkat çekmektedir. Ünlü Rus güzellerden Ekaterina Gamova’ ya benzetiliyor. Güzel aday aynı zamanda voleybolcu… Ecem Çırpan’ın boyu voleybol oynarken 1.88 olarak gözükse de, yarışmaya göre 1.85 boyunda olduğu belirlendi.

Güzel yarışmacı, bu zamana kadar Nelifer Belediye forması giyerek voleybol oynarken, TED spor kulübüne transfer olup, 2 sezon oynamıştır. Ecem Çırpan’ın kariyerine voleybol oynayarak devam edip etmeyeceği merak konusu…

Türk Milli takımı ile voleybol maçına çıkan ve voleybol kızlar yarışı arasında 1. gelen Ecem Çırpan o zamanlar 15 yaşındaymış. Pasör çaprazı olarak oynayan güzel aday, voleybolcu Neslihan Darnel’i örnek aldığını ve onun izinden gitmek istediğini belirtmiş. Ecem Çırpan voleybolun kendisi için her şey olduğunu söylüyor. Vazgeçemediği voleybolu hayatı olarak gördüğü için voleyboldan pek kopacak gibi görünmüyor. Ekranlarda kendini gösterebilir belki… Ama voleybolda da kendini ilerleteceğini ve adını bu alanda duyuracağını düşünüyorum.

Birçok alanda boy gösteren Ecem Çırpan, Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışmasında da güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Çekici fiziği ve göz kamaştıran güzelliği ile de tüm herkesi kendine hayran bırakmıştır.

Ve güzel yarışmacımıza başarılar diliyoruz.

 

1 - ECEM ÇIRPAN

1 – ECEM ÇIRPAN

 


30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 7.072 kez görüntülendi.

Etiketler:

Ecem Çırpan Kimdir ? Biyografisi ve Resimleri – Miss Turkey 2015 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Fatlak * Blog dedi ki:

    Başarılarının devamını dilerim.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN