Duygu Çetinkaya Kimdir ? Resimleri – Survivor All Star 2015

Duygu Çetin Kaya Hayatı / Kaç Yaşında ? / Nereli ?

1986 yılında Denizli’de doğan Duygu Çetinkaya, babasının asker annesinin ise polis olması nedeni ile ilköğretim yıllarını İstanbul, Ankara, İzmir, İskenderun, Erdek ve Gölcük’teki çeşitli okullarda geçirmesinin ardından eğitimine İsveç’in Stockholm kentine devam etmiştir. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunudur.

Aldığı oyunculuk ve tiyatro eğitimlerinin ardından Binbir Gece dizisinde Sezen İncioğlu, Firar’da Betül, Seni Bana Yazmışlar’da ise Cansu karakterlerini canlandırdı. Elit Ödül Töreninde Gelecek Vaat Eden Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Televiyon dizilerinin yanı sıra reklam filmleri ve kısa filmlerde de boy gösteren Duygu Çetinkaya amatör olarak dalgıçlık ve paraşütle atlama öğretmenliği yapmaktadır. 2013 yılında düzenlenen Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Doğukan Manço, Larissa Gacemer, Ümit Karan, Nazenin Tokuşoğlu, Bennu Gerede, Cengiz Coşkun, Erhan Yavuz ve Irmak Atuk gibi ünlülerle birlikte yer almış, sivri dilli ve asabi yapısı ile tanınmış, Bozok Gören’le girdiği ikili tartışma sansasyon yaratmıştır. Daha önceki yarışmalarda diskalifiye olarak elenen Pascal Nouma ve Berna Canbeldek ile Survivor All Star 2015 kadrosunun en agresif yarışmacılarından biridir.

Duygu Çetinkaya Resimleri 2015

 


2 Mart 2015 tarihinde eklendi, 3.168 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN