Dilara Aksüyek Kimdir ? Biyografisi Resimleri / Adı Mutluluk Dizisi

Fox ekranlarında yayınlanacak yeni dönem dizisi “Adı Mutluluk” … Başrollerini Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Çakır ile paylaşan bir diğer güzel oyuncu “Dilara Aksüyek”!

Dilara Aksüyek Hakkında…

Dilara Aksüyek, son yıllarda adını çokça duyurmuş genç bayan oyuncudur. Aslan burcu, 24 Temmuz 1987 yılında (28 yaşında), İzmir- Karşıyaka’da doğmuştur. 7 yaşına kadar İzmir’ de yaşamış güzel oyuncudaha sonra Edirne’ye taşınmış. İzmir doğumlu olmasına rağmen İstanbul’da yaşamaktadır. Boyu 1.64 ve 61 kilodadır. Dilara Aksüyek eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarında tamamlamış ve Tiyatro bölümü mezunudur. En büyük hayali ise, Çağan Irmak tarafından yönetilen bir sinema filminde oynamak…

2013 yılı başında Kanal D ekranlarında yayınlanan Merhamet adlı dizide Özgü Namal ile birlikte rol almış ve ” Şadiye ” isimli zor bir karaktere can vermiştir. Star’da yayınlanan Evlerden Biri dizisinde Filiz karakterini oynayarak karaktere renk katmıştır. En son oynadığı dizi ise, Kadim Dostumdu. Küçük yaştan itibaren oyunculuğa merak salan genç güzel oyuncu mesleğini benimsediğini söylüyor.

Adı Mutluluk, Süreç Film tarafından, Ali Gündoğdu yapımcılığında, Aksel Bonfin ve Hakan Bonomo’nun senaryosunu üstlendiği dizi yakında Fox ekranlarında…

AKSÜYEKAdı Mutluluk Dizisi Oyuncusu olarak izleyicilerin karşısında geçmesi pek yakındır. Önemli simalardan biri olan AKSÜYEK, dizinin kalitesini ve gelişimine de önemli etkilerde bulunacağı söylenmektedir kulislerde. Başarılı bir oyuncu deneyim’ine sahip olan AKSÜYEK, Adı Mutluluk dizisinde de aynı performans ve kaliteyi de getirecektir.

En Güzel Dilara Aksüyek Resimleri 2015


30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.077 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN